Складно продати товар, якщо такі товари вже зайняли місце на ринку. Як виділити саме свою продукцію? Найбільш дієвим способом є створення унікального іміджу для свого товару, пов’язати її не тільки з пропонованим якістю, але і з певною особливістю покупця, наприклад за звичкою чи рисою характеру.

Значення терміна «бренд» співвідноситься тільки з великими виробниками, що діють на ринку. Але все ж володіння великими коштами для реклами не допускає поблажливого ставлення до креативної ідеї і правильній подачі вашої продукції.

Всі світові бренди, які на слуху у всіх споживачів, мають своїх наслідувачів серед інших виробників. Наприклад, є зубна паста Blend-a-med і є паста, яка оформлена практично таким же чином і має назву співзвучне Belamed. Або всім відомі китайські підробки світових спортивних брендів Adibas, Nuke, Resbook. Але все ж, як би смішно не звучали понівечені назви, цей прийом працює.

Суть роботи бренд-менеджера полягає в створенні для продукції власної ідеології, припустити її подальший розвиток і впровадження в реальне життя, з допомогою професійних фахівців в області реклами. Але навіть після здійснення цих кроків на шляху до успіху, необхідно пам’ятати про те, що і надалі треба відслідковувати як реклама буде впливати на продажі. Якщо дія виявиться малоефективним, то рекламну кампанію доведеться переглянути.