Бронювання скла на авто

1-6-2020
Картинки по запросу Бронювання скла на авто


Про антигравийном покритті чули багато. Воно захищає лакофарбове покриття від небажаних пошкоджень, рано чи пізно залишають слід на кузові автомобіля. Це надійний захист від механічних пошкоджень.

Необхідно дотримуватися кілька важливих умов обклеювання, щоб робити якісне бронювання стекол. Ціна при цьому багато в чому залежить від професійних навичок майстра, і тільки на другому місці спеціально підготовлене приміщення. Місце під роботи повинне бути чистим, з додатковим освітленням, без прямого доступу повітря з вулиці, так як в ньому завжди є дрібна суспензія з пилу, яка, потрапивши під плівку, зіпсує обклеювання. Плівка для бронювання скла наноситься на його внутрішню поверхню. Броньована плівка буває як прозора, так і тонована. Також хочемо вам порекомендувати ознаемиться у нас на сайте послуг Бронювання скла на авто.

Зазвичай бронююча плівка для скла автомобіля складається з «пирога» поліефірних плівок кількістю від 4 до Кожна має особливий клейовий шар, щільно склеює їх в одне ціле. Бронювання скла передбачає збереження його прозорості разом зі збільшенням міцності. Він заснований на максимально щільною структурою самої плівки. Складові її мікрочастинки вкрай неохоче піддаються різного механічного тиску. І хоч тонке покриття, воно як щит прилягає до скла, утворюючи з ним єдине ціле. Енергія удару, що впливає на скло, розподіляється по всій його поверхні: сильно знижується ефект точкового руйнування, яке моментально трощить незахищене вікно. Бронювання авто-скла вимагає високої кваліфікації майстра. Технічно цей процес схожий з нанесенням звичайної тонування, однак бронююча плівка щільніше звичайної для тонування і вимагає практичних навичок її «кріплення». Спеціаліст повинен не тільки добре виконувати свою роботу, але і знати її предмет: вибрати оптимальний за вартістю і властивостях матеріал, що підходить під умови клієнта.

Часто бронювання автомобільних стекол поєднують з тонуванням, тобто плівка витримує підвищені навантаження і спеціально затемнена.
Бронювання скла плівкою, ціна якої визначена маркою і характеристиками, дозволяє ділити цей захисний матеріал на декілька класів в залежності від товщини і здатності протистояти механічному впливу. Клас захисту вимірюється в одиницях — загальноприйнятому стандарті вимірювань на міцність, використовуваний у США. Бронювання скла передбачає використання кількох видів покриттів з різними протиударними можливостями.
На автомобільні скла використовують перші два типи плівки з цього списку. Вони поєднують в собі помірну ціну і достатні для бронювання властивості. Не економте на своїй безпеці і безпеці своїх близьких.