Чи підходить Вам купальник зі стрінгами?Жіночі роздільні купальники з трусиками – стрінгами пропонує в Києві практично кожен інтернет-магазин. Вони дуже популярні серед струнких дівчат з гарною фігурою і завжди знаходяться в тренді пляжної моди. І не дивно, адже плавки-стрінги дозволяють демонструвати самі спокусливі частини тіла і відмінно комбінуються з бюстгальтерами різних фасонів. Однак, купальник -стрінги, будучим самим відвертим з усіх можливих, підходить далеко не кожній дівчині. Також хочемо вам порекомендувати https://amarea.ua/kupalnik-so-stringami/ великий вибір купальників.

Існує кілька рекомендацій щодо вибору подібних моделей

     ♦ Перш за все, трусики -стрінги – це повністю відкриті сідниці. Подібний фасон не може залишитися непоміченим чоловіками, якщо Ви з’являєтеся на пляжі в такому вигляді. Мініатюрні плавки, більше схожі на шматочок тканини з тасьмами, не здатні коригувати фігуру або приховати дрібні недоліки. Тому, будьте готові до захоплених поглядів, тільки якщо Ваша фігура ідеальна. У всіх інших випадках, як би Вам не хотілося надіти цю модну річ – від стрінгів краще відмовитися. Пружні округлі сідниці з рівною шкірою – головна умова покупки такого купальника.

     ♦ Для того, щоб смілива модель виглядала ідеально, у дівчини повинні бути не тільки округлі сідниці, а й струнка талія, і повні груди. Худорлявим дівчатам з маленьким розміром грудей, вузькими будру і плоскими сідницями купувати купальник з стрінгами не рекомендується, щоб не виставляти напоказ власні недоліки.

     ♦ Варто врахувати, що подібні моделі виглядають красиво і гармонійно тільки на струнких. Якщо Ваша фігура пропорційна, але повненька, купальник з стрінгами – не підходить. Він буде виглядати досить безглуздо на великому тілі. Маленькі плавкі просто «потонуть» в сідницях і анітрохи не додадуть Вам сексуальності.

     ♦ Оскільки трусики -стрінги самі по собі досить ефектні і привертають багато уваги, стилісти радять вибирати пляжні комплекти з ними популярних пастельних тонів. Помітні кольору в таких моделях будуть виглядати надмірними.

     ♦ Збираючись купити в інтернет-магазині купальник зі стрінгами пам’ятайте, що вдала річ – це зручна річ. Тому, навіть якщо ваша фігура близька до модельного, але в такому виробі Вам незручно, то від занадто відкритого фасону варто відмовитися. Якщо ж плавки -стрінги на Вас добре сіли – вітаємо! Вам, безсумнівно, будуть гарантовані компліменти і відмінний настрій!

Джерело: Amarea.ua