У часи використання плівкових фотоапаратів звичайних плівок на 36 кадрів професійним фотографам не вистачало, а тому в хід нерідко йшли різні девайси, призначені для збільшення кількості кадрів. Це плівковий магазин Canon Film Chamber 250 на 250 кадрів, який еквівалентний сучасній карті пам’яті на 8 Гб. А тепер давайте поглянемо на те, як необхідно було користуватися цим пристроєм.

Магазин кріпився замість задньої кришки і включав в себе дві котушки.

Вони заправлялися багаторазової плівкою, яка продавалася в бухтах довжиною 120 метрів.

Плівка заряджалася у котушки з допомогою іншого девайса – Canon Film Loader 250.

А ось так виглядав фотоапарат, повністю готовий до зйомки.

Як вибрати басейн для тренувань

Заняття плаванням — одна з найбільш корисних физнагрузок. І якщо в теплу пору року проблем з тим, де зайнятися настільки потрібною справою, немає, то з настанням холодів у любителів поплавати стає актуальною проблема вибору басейну. Всі басейни поділяються на спортивні (для профі) та оздоровчі (для всіх). Але із – за поганої спортивної інфраструктури багато спортсмени тренуються саме в аматорських басейнах.

Тому перед тим як піти на заняття, переконайтеся, що вам не доведеться чекати, коли закінчиться їх тренування.  бассейн балашиха бувають закритого і відкритого типу. Багатьох людей турбує питання “а чи можна замерзнути у відкритому. Багато хто не хочуть плавати через хлорки. Якщо де – то вам скажуть, що “у нас воду не хлорують”, то навряд чи це буде відповідати дійсності — санітарні норми вимагають хлорованого очищення в будь-якому випадку.

Основна проблема не в наявності, а в кількості хлорки у воді, а це залежить від очисних систем басейнів. Тому треба в них орієнтуватися. Це механічна чистка, вона не повністю усуває запахи, чутлива шкіра після такої води може пересихати. Перешкоджає появі відкладень на поверхнях басейну, осаджує зайву хлорку. А ось характерний запах басейну він не прибирає. Для шкіри така очищення сприятливіші, ніж механічна. Підходить для шкіри краще всього: озонована вода м’яка, з – за чого не викликає подразнення (навіть якщо потрапить в очі), плюс позбавляється зайвих запахів.

До того ж у озонованою воді легше плавати, так як в ній більше кисню. Незалежно від того, який спосіб очищення застосовується в басейні, її ефективність кожен може визначити сам. Для цього досить лише уважно оглянути басейн. Якщо ви помітили стару плитку, яка до того ж місцями покривається пліснявою (якщо стати на “хвору” плитку, то вона слизька), в повітрі стоїть неприємний запах — очищення працює погано. Якщо ж вода прозора, повітря чисте, то система працює добре.

Под видом вчителя плавання в басейні можуть бути інструктор чи тренер. Між ними є велика різниця: завдання інструктора — стежити за порядком і дотриманням правил техніки безпеки в басейні. Інструктор не має права навчати плаванню. А ось тренер вчити плавати має повне право — за умови, що у нього є сертифікат на право навчання плаванню.