Для чого потрібен домен


Для чего нужен домен
Що таке хостинг і домен якщо розповісти простими словами. Для початку хочу сказати, що без цих двох речей ви не зможете розмістити свій сайт в інтернет, який би ви курс не купували по сайтостроению, вам доведеться купити хостинг і домен, що б ваш сайт «народився» на просторах всесвітньої павутини. І так пробіжимося по черзі і максимально коротко.
Також хочемо вам порекомендувати https://regery.com.ua/ru/domains/zone/com
Створений сайт, в самому банальному вигляді являє собою купку файлів розміщених у вас на жорсткому диску, і, що б ваше дітище стало всім видно – цю купку файлів необхідно розмістити так, що б її переглянув будь-який бажаючий. Але, проблема в тому, що на ваш комп’ютер не може зайти будь-хто, їм можна користуватися тільки ви, так і з точки зору безпеки – це найкращий варіант для заселення вашого комп’ютера різними вірусами та іншими шкідливими кодами, коли до вашого комп’ютера відкритий доступ ззовні кому завгодно і коли завгодно.
Спеціально для цього були створені так звані сервери, які надають певну кількість місця на вінчестері під будь – якого користувача. Ці місця доступні для зовнішнього світу, але тільки в плані перегляду і копіювання інформації до себе на комп’ютер. Причому, ці функції теж можна спокійно відключити. Сюди можна розмістити файли вашого сайту, і всі бажаючі зможуть побачити ваше творіння. Ви можете користуватися як безкоштовним хостингом, так і платним, у другого є свої вагомі переваги.
Хостинг – це місце на сервері, який вам надає певна компанія. Компанія, яка надає хостинг – називається хостинг провайдер. Але, розміщення файлів сайту на хостингу мало, що б будь-який бажаючий міг його відвідати. Звідки люди можуть знати, як знайти це місце і переглянути ваш сайт.
Спеціально для цього були введені домени, або доменні імена. Домени поділяються на зони і рівні.
Розберемо по частинах цей домен.
Він вказує програмі, як слід приймати і передавати файли.
Це спеціальна служба для роботи в мережі. Програма автоматично буде користуватися цією службою.
Воно може бути будь-яким, яким ви його собі замовте. Зона COM, і будь-яка інша зона, є домен першого рівня.
Доменне ім’я – це і є адреса сайту, ввівши доменне ім’я в адресному рядку браузера – ви автоматично потрапляєте на сайт з цим ім’ям.
Сподіваюся, тепер вам стало зрозуміло, що без покупки домену та хостингу – ви не зможете розмістити свій сайт в інтернет. Раджу глянути: Як мама з донькою на руках, навчилася робити сайти.