Важливим достоїнством хорошого керівника є пильність і уважність до потреб робочих. Безсумнівно, переглядаючи графік роботи співробітників, керівник повинен взяти елемент економії на озброєння. Чітке формулювання злободенних питань, їх узгодження, певний час на проведення планерок і нарад, а також графік роботи персоналу, дозволяють домогтися не тільки легкості в спілкуванні керівника і колективу, але і знизити тимчасові витрати даремно.

Домагайтеся того, щоб підлеглі були в курсі вашої відсутності на робочому місці. Це допоможе уникнути непотрібних простоїв біля дверей вашого кабінету, а також буде сприяти продуктивності праці. Позитивним моментом у вашій роботі, є і те, що ви самі, в тандемі з персоналом, визначте найбільш зручний час для спілкування з клієнтами.

Якщо раптом, ви не зможете бути присутнім на важливій зустрічі з клієнтом, з причини вашого від’їзду, ви зможете покласти цю місію на співробітника, якому ви довіряєте. Ваше головне завдання має полягати на самореалізацію підлеглого в колективі і на роботі, за допомогою взаємного і доброзичливого спілкування з працівниками та адміністрацією. Для збору більш конкретної інформації, ведення статистики проблем, що виникають при взаємодії клієнта і співробітника.

В результаті, ви зможете для себе з’ясувати, чи правильно побудований ваш розпорядок дня: заздалегідь робіть роботу, яку ви повинні будете презентувати до вечора. Це допоможе заощадити ваш час і без стресових ситуацій і нервозності, спокійно, нікуди не поспішаючи зайнятися більш важливими справами.

Крім того, в даній звичкою є позитивний момент – це допоможе вам з легкістю імпровізувати на роботі, а також сформує у оточуючих думка про те, що ви дуже відповідальний та цілеспрямований співробітник.