Туреччина вже давно стала національним курортом. Це прекрасне місце, яке доступне кишені росіян. У середньому, відпочинок в Туреччині протягом тижня на одну людину обійде в 500-1000$. У цю суму входитиме і переліт, проживання і традиційне харчування. Як економити гроші, при цьому, не позбавляючи себе задоволення і не обмежуючи капітал, який ви вирішили витратити на відпустку?

Важливо вибрати правильний час для курорту. Багато людей прагнуть відпочити в кінці липня-на початку серпня. Найчастіше, в цей час, всі номери гарних готелів виявляються зайнятими, що призводить до зростання цін. Саме тому, найбільш сприятливим часом відпочинку служить травень або початок жовтня. До речі, турецький клімат в середині-наприкінці літа, дуже жаркий і задушливий. Поряд з тим, що в цей час там багато туристів, відпочинок може перетворитися на справжнє катування. Купуючи путівки на травень або жовтень, ви можете чудово заощадити на готелі, взявши номер у п’ятизірковому за ціною тризіркового.

Як навчитися економити гроші за рахунок тривалості відпустки. Мабуть, 1 тижнем не варто себе обмежувати, це самий витратний варіант. Краще трохи переплатити і отримати в 2 рази більше часу для відпочинку.

Якщо з увагою поставитися до вибору готелів, то можна заощадити значну суму при знятті номери. Важливо розуміти, що частина готелів мають 5 зірок, отримали їх за рахунок того, що є великими і гарними будівлями. Але, найчастіше обслуговування і перебування в тризірковому готелі виявляється набагато приємніше.

Велику роль відіграє розташування готелю. П’ятизіркові готелі мають власні пляжі і розташовані на березі моря. При цьому, умови всередині готелю можуть бути значно гіршими, ніж у готелі має всього 3 зірки, але розташованих на незначній віддалі від моря.

Крім усього цього, важливу роль відіграє вибір туроператора. Довіряйте свій відпочинок тільки фірм, що зарекомендували себе, не користуйтеся послугами дешевих фірм одноденок.