Хтось торгує на відкладених ордерів. Справив технічний аналіз, виявив точки входу-виходу з ринку, виставив стоп лосс, тейк профіт і пішов займатися своїми справами. Потім прийшов і порахував, прибуток або збитки. А хтось торгує, не відходячи від монітора (режим онлайн). Він стежить за рухом ціни за технічними або фундаментальним показникам. Він живе в Форексі. У нього просто така стратегія, заснована на внутрішньоденною торгівлі. Він не зможе обідати під час виходу щоденних макро (мікро) економічних новин. Він напружений під час перехрестя Європейської та Американської торговельної сесії. Все це просто, це внутрішньоденна торгівля.

Що потрібно знати, що б торгувати по стратегії «внутрішньоденна торгівля». Для початку будемо орієнтуватися на два часових пояси, «UTC/GMT», це середній час за Гринвічем, і що б не загубитися в часовому інтервалі з М. С. К. (за московським часом). У першому випадку, з цього часу орієнтується вся світова торгівля (чим ми гірше). У другому випадку, що б було зрозуміліше (своя сорочка ближче до тіла). У залежності від часу року, різниця між ними GMT+4 (3) години. Іншими словами, якщо торгівля в Лондоні починається в 7-00 за місцевим часом, то в Москві вже 11-00. Або, навпаки, в Москві вже 11-00, а в Лондоні тільки початок відкриття торгів, тобто 7-00. Якщо ви живете не з цього часу, то не важко підлаштувати його під себе.

Ще є східноєвропейський час «EET». Але не будемо зациклюватися на ньому. Воно тільки для красивої назви. Мало хто ним користується.
Для подальшої торгівлі, нам потрібно знати початок і закінчення торгових сесій.

Форекс. Внутридневная торговля

Відразу визначимося, що торгівля на Тихоокеанської торгової сесії, це просто флет (болото). Реальних рухів немає, за винятком виходу важливих економічних новин з Австралії. І то, в середньому пару раз в місяць. Відкинемо відразу.

Азіатська сесія то ж не волатильним, швидше флет, ніж реальна торгівля. Вона скоріше всього як початок основного торгівлі. Трейдери вважають її точкою відліку. Все починається з відкриттям Європейське сесії, в той час, як ще не закрилася Азіатська.

Основна торгівля починається після виходу блоку Європейських новин, 10:00-11:00 за М. С. К. Після виходу цих новин, ринок почало бурхливо реагує, а потім прокладає колію і до відкриття Американської сесії веде себе відносно спокійно. У цей час слід скористатися технічним аналізом і спрогнозувати рух ціни. В основному це відноситься до таких валютним парам, як євро-долар, швейцарський франк-долар і іншими валютами, прив’язаними до євро. Якщо ви торгуєте на Англійському фунті, то вам варто лише проаналізувати Європейські новини і дочекатися новин з Великобританії. Вони виходять приблизно в 12:30-13:30 за М. С. К., а потім за вашим планом.

Якщо під час відкриття Європейської сесії, початок нормального руху було тільки після виходу новин, то під час відкриття Американської сесії, інакше. Як тільки відкривається Американська сесія (16:00 за М. С. К), відбувається сплеск волатильності. Протягом 15-30 хвилин може досягати до 30-50 пунктів. Це відбувається з-за того, що основні гравці на фінансовому ринку торгують все-таки в ці торгові сесії. В цей же час, Європейська сесія ще не закрилася. Це видно з таблиці. Ніхто не сумнівається, що Лондон і Нью-Йорк це провідні світові фінансові центри.

Потім виходить блок Американських новин, в основному в 16:30 за М. С. К. І після їх виходу можете виставляти на графіки ціни свої технічні індикатори, або визначитися з шириною цінового каналу, в якому будете торгувати. В основному волатильна торгівля буде до 20:00, закриття Європейської сесії (Лондона).