Індивідуальне лікування від алкоголізму

Наркологічна клініка Ренессанс працює в Киеві. За цей час до нас звернулися за допомогою, отримали її мільйони людей, що страждали алкоголізмом, наркоманією та різними психічними розладами.  Програма лікування, розроблена спеціалістами цього медичного закладу, що тут базується на їх власних наукових дослідженнях, так і на міжнародному досвіді. Ефективність лікування в клініці  дуже висока.

Лікарі клініки проводять комплексне лікування пацієнтів, що має таку високу ефективність завдяки індивідуальному підходу. Справа в тому, що фахівці беруть до уваги соціальні, психологічні та біологічні характеристики кожного хворого, а не просто керуються певними шаблонними схемами лікування. Почитавши про лікування алкоголізму на www. ru, стає зрозуміло, що клініка  заслуговує довіри – там працює досвідчений сертифікований персонал, який добре знає свою справу. Це анестезіологи, психіатри, наркологи, психологи і лікарів багатьох інших спеціальностей.

Примітно, що за роки існування клініки в ній лікувалися не тільки украінці, але й греки, англійці й жителі багатьох інших країн. У нас розроблені унікальні методики, що допомагають людям позбутися від тяги до наркотиків і алкоголю. Особливості такого лікування полягають у тому, що пацієнти забувають про вплив наркотиків, тому їм не хочеться знову і знову за будь-яку ціну діставати нові дози. Щоб у хворих пропала тяга до наркотиків і спиртного, медики використовують найдієвіші методи з арсеналу психіатрії.

У підсумку з пам’яті пацієнтів йде відчуття «кайфу» і виникає страх при одній думці про наркотики. У всіх відділеннях клініки пацієнти відчувають себе дуже комфортно. Вони можуть користуватися там басейном і сауною, грати в більярд, відвідувати тренажерні зали. Хворим також надається повноцінне чотириразове харчування. Але найважливіше, що до людей в даному закладі ставляться з любов’ю та увагою, що допомагає їм у становленні нових життєвих цінностей.