Численні історії про успішних торгах і великих фінансових операціях притягують увагу всіх, хто мріє про гарний заробіток при мінімальних зусиллях. У «рожевих» мріях новачків всі ставки беззбиткові, а сам процес торгів приносить гарний прибуток і взагалі постійно працює з допомогою автоматичних радників. Мрія про велику кількість грошей, бажання досягти успіху – це добре, тільки чомусь одні витрачають на це часу менше, ніж інші?

Що лежить в основі торгівлі на Forex: інтуїція трейдера або професійне чуття, напрацьоване роками? Готової відповіді не існує, але є доведена психоаналітиками теорія успіху, в основі якої і знаходяться «рожеві мрії» і навик.

Щоб зрозуміти суть цієї теорії застосовується для Форекса, необхідно знати наступне:

– Гроші – це енергія, яка «живе» за своїми законами;

– Все, що пов’язано з біржовими торгами: життя Форекса, закони його існування – це Гроші.

Згідно цієї теорії успіх трейдера можливий тільки в одному випадку: навчитися інтуїтивно, відчувати грошовий потік і направляти його в потрібний час, в потрібне місце. Добре розвинена інтуїція – це дуже потужний інструмент в будь-якій справі.

Що таке інтуїція трейдера або його професійне чуття і від чого це залежить?

Комплекс відчуттів, миттєвих неусвідомлених рішень, швидкоплинних різних станів визначають інтуїтивне поведінку людини. Такий поведінковий характер невідривно пов’язаний з підсвідомістю. Як пояснюють психологи: інтуїція – це розмова свідомості і підсвідомості. Прикладом того, є багато успішні історії трейдерів, які розповідають про те, що він знав, що на основі сталися економічних змін певну пару «запускати» було не вигідно, але в останній момент надійшов, всупереч своєму свідомості. І виграв! Це пояснюється просто. Підсвідомість, коли людина перебуває в сильному емоційному стані, включається і видає свідомості правильне рішення, у вигляді швидких думок або дій. Торговець на біржі, не чує свою підсвідомість, не почує інтуїцію, а значить, покладається тільки на аналітичні або фундаментальні знання.

Що таке закон грошовий потік? Енергія Грошей володіє однією дивовижною здатністю – тяжіння, переходу від однієї людини до іншої. Ті, хто знають суть її роботи, вміють притягувати Гроші і направляти. Основою тяжіння є людське бажання, мрія, але це тільки частина. Якщо трейдер має бажання заробити, але при цьому не має знань в області «життя» Форекса, то можна сміливо сказати, що шансів отримати хороший куш мало.

Навіщо знання про біржі, якщо можна розвинути інтуїцію? Потім, що підсвідомість формується за допомогою нашого світосприйняття, знань з навколишньої дійсності, нашого розвитку, навичок і в потрібний момент «видає» нам те, що самі в себе заклали. Чому? Тому що інтуїтивне рішення засноване на «вирішенні» підсвідомості, на діях які передували цьому – навчання, практика, досвід, навіть якщо в момент прийняття рішення про це трейдер взагалі не думав. Тут дуже важливо відзначити, що весь багаж навичок повинен мати позитивну «забарвлення». Позитивне сприйняття є ще одним основним інструментом для притягання грошового потоку, а успішне управління залежить від особистого ставлення до Грошей.

Якою б не була ситуація на Форексі, вона все одно підпорядковується своїм законам і тільки закон роботи Грошей завжди залишається незмінним. Особиста інтуїція трейдера або професійне чуття стануть еквівалентними один одному, точніше сказати інтуїтивні рішення будуть характеризувати торговця як професіонала, тільки за умови якісних знань про «життя» Форекса і поведінку грошового потоку.