Наявність сучасних приладів, без яких не уявляється сучасне життя, аж ніяк не рятує вас від сплати скажених рахунків за електроенергію. Не вільно, фінансові витрати на оплату електроенергії змушують вас задуматися про економію. Само собою зрозуміло, що при правильному підході можна домогтися економії і в цьому пункті сімейного бюджету. Все дуже просто. Далі в статті додаються корисні поради, дотримання яких допоможе вам заощадити електроенергію.

Отже, більшість сучасних квартир оснащене як газовими, так і електричними плитами. В цьому є як позитивні, так і негативні моменти. Що стосується електрично плит, то економії електроенергії на них можна досягти наступним чином: збіг розміру газової конфорки електроплити і дна чайника або каструлі знижує енерговитрати на приготування їжі. Таким чином, для того щоб знизити енергетичні витрати на приготування їжі готувати до сумірною конфорці кухонного начиння.

Крім того, використання залишкового тепла не тільки дозволить доготовиться блюдо самостійно, але і забезпечить істотну економію електроенергії. Під час приготування їжі в електричній духовці, забезпечте повне заповнення площі дека продуктами. Це дозволить створити умови для рівномірного розподілу тепла по всій площі страви, що готується, а також скоротить терміни на його приготування. Використання скороварок, а також мантоварок суттєво знизити витрати електроенергії.

Витратним і неправильним використанням електроенергії вважається її використання в наступних ситуаціях:

– для обігріву приміщень;

– наявність накипу в чайнику;

– використання люмінесцентних ламп для освітлення приміщень;

– залишення включених електроприладів без нагляду.

Ці прості поради допоможуть вам значно знизити витрати на оплату електроенергії та навчать – як економити гроші на електриці.