Кого беруть на вакансію бренд-менеджера? Зазвичай це досвідчені маркетологи або рекламні аси. Але в будь-якому випадку, необхідно мати вищу професійну освіту, пов’язаної саме з цією галуззю.

З якого боку краще підійти до успішним продажам? З боку ретельних маркетингових досліджень або яскравою і такою, що запам’ятовується реклами? У першому випадку, маркетолог буде вивчати потреби потенційних клієнтів, прораховувати їх очікування, а також буде володіти знаннями в просуванні товару на певний ринок. Якщо у вас є здібності до такої роботи, то краще вибирати торгові компанії.

У другому випадку, реклама вимагає спеціалізації у гуманітарних науках, таких як філософія, історія, психологія. Або в більш вузькоспеціалізованих знань – мовленнєвий вплив на людину, виробництво реклами, менеджмент. Також необхідно розбиратися в медіаплануванні і знати хоча б одну іноземну мову.

Але професіонали в галузі реклами також повинні знати основи маркетингу, наприклад як створити привабливий і запам’ятовується слоган тощо. А також відвідувати практичні заняття та майстер-класи з підвищення знань в області маркетингу.