Кондиціонери

12-8-2019
Картинки по запросу Кондиционеры Cooper&Hunter


Хороший інверторний кондиціонер за адекватні гроші, низьке енергоспоживання, тихий зовнішній блок живлення підключається до зовнішнього блоку, дуже швидко охолоджує і нагріває не тільки кімнату але прилеглі приміщення.
Також хочемо вам порекомендувати https://it-climate.com.ua/shop/category/konditsionery/nastennye-konditsionery/brand-cooperhunter
У цього кондиціонера красивий зовнішній вигляд, як раз під стиль моєї кімнати. Потік повітря регулюю як по вертикалі так і по горизонталі, і можна одночасно). У кондиціонера є всі можливі функції від нічного режиму до плазмового фільтра.
Кондиціонер дуже хороший, не галасливий, добре охолоджує. Всі функції працюють відмінно, ні разу не глючило.
Добре вбиває тютюновий дим – навіть якщо курило 3 людини, через 15 хв в кімнаті буде тільки квітковий запах.

Подобається дизайн блоків кондиціонера, тихо працює, А економічний – клас, недорогий, порадував режим iFeel міряє температуру повітря датчиком в пульті ДУ, і відсилає дані про температуру, що дозволяє кондиціонеру точно знати, яка температура в кімнаті. Нічний режим взагалі доставляє задоволення. Роботу свою виконує на відмінно. Працює тихо, не шумить, не деренчить. Є як горизонтальне так і вертикальне управління потоку повітря.
Кондиціонер працює дуже тихо на всіх режимах. Хороший та тихий зовнішній блок, весь такий округлений і немає ніяких вібрацій на стіну ітп.
Кондиціонер мені подобається, при мінімальній швидкості відмінно і безшумно охолоджує кімнату 18 м2. Підтримує температуру 22 градуси вже 2 тижні. При цьому для вентиляції відкрив кватирку.

Кондиціонер хороший з низьким рівнем шуму як внутрішнього так і зовнішнього блоків. Потік повітря має регулювання як по горизонталі, так і вертикалі.
Головний плюс цього кондиціонера – інвертор (він того вартий, і для економії електрики і для комфортного божевільного охолодження.
Хороша ціна кондиціонера, потужний 20м2 охолоджує дуже швидко, стильний дизайн моделі взяв сріблястий, зручний і зрозумілий пульт керування.
Дуже порадувала ця модель – хороші і міцні металеві фільтри (до цього був ch6) , ультрафіолетова лампу поставили поверх фільтрів, зручніше знімати.
Купили цей кондиціонер на початку березня а опалення вже практично не було, почали користуватися на обігрів – ну дуже зручно) Коли стало спекотніше включали на охолодження включаємо. Дуже задоволені покупкою і працює тихо.
Загалом модель дуже навіть хороша. Тихо і швидко охолоджує кімнату, спати не заважає. і корисна функція для осені – осушення.
Кондиціонер мені подобається, зовнішній блок не шумить, гарний дизайн внутрішнього блоку, зручний і зрозумілий пульт, я швидко розібралася.
Охолоджує швидко і тихо, гріє теж добре, багатофункціональний пульт з підсвічуванням, Дуже швидко охолоджує в турбо режимі 2 – 3 хв і готово.