Макс Поляків з FireFly


not found
Навіть для тих, хто живе в столиці і має білу шкіру. Макс Поляків – старший, подібно багатьом співвітчизникам, виїхав на роботу в Штати, щоб підтримати свою сім’ю і зайняти в житті більш гідне місце.
Також хочемо вам порекомендувати http://daily.com.ua/publications/Maks-Polyakov-iz-FireFly-delaet-kosmos-dostupnym-dlya-Ukrainy
Як і всіх іноземців, його чекала сама важка робота. Однак хлопець подолав заради своєї мрії: купити машину і повернутися на ній додому. На жаль, ні на що більше зароблених грошей не вистачило. Поляків – старший приїхав в Кейпнаун на червоному пікапі Шевроле Ель Каміно.
Залишивши будинок дружині і дітям, механік Макс Поляків переїхав в гараж і відкрив там ремонтну майстерню. Справи йшли неважливо: машин майже не було, а багатії не заїжджали в неблагополучний район. Коли у доньки народився первісток, Макс Поляків – молодший, дідусь переїхав на квартиру молодят і зайнявся вихованням онука.
Коли онуки підросли, дід став водити їх у свій старий гараж. Вже у 8 років він навчився водити, а в десять − почав допомагати дідові в майстерні.
Життя в Кейптауні ставала все більш убогою. Одного разу грабіжники увірвалися в майстерню і понівечили старий пікап: зняли двигун і колеса. Цей удар надломив старого Полякова. Але онук поклявся зібрати грошей і відремонтувати машину. Завдання виявилося нелегким: у перервах між рідкісними ремонтами Макс працював прибиральником, носильником, одним словом, де доведеться. Дід так і не дочекався можливості прокотитися. Країна стала розвиватися, у людей з’явилися гроші. Багато хто почав купувати машини, і це були саме американські старі авто минулого століття.
Нарешті настав довгоочікуваний день: старий червоний пікап був відремонтований і пофарбований. Макс зважився поїхати на ньому в Америку і там зайнятися тюнінгом ретроавтомобілів. Він упевнений, що й за океаном є люди, закохані в свої перші старі машини, як його дід.
Щоб відкрити майстерню, та ще в Америці, потрібні солідні капітали. Поляків продовжує працювати в майстерні, лагодити і тюнінгувати авто своїх сусідів. Десятки старих машин знайшли друге життя завдяки його вмілим рукам і фантазії.
У бізнесі допомагає старший брат: він закінчив фінансовий факультет вузу і допомагає братові з оформленням паперів. Їхати в Америку він відмовляється: тут батьківщина і родина. А для Макса Полякова єдиною любов’ю в житті стали автомобілі.
У вільний час він катає дітей на блискучому пікапі Шевроле Ель Каміно або просто подорожує по дорогах. Макс спостерігає за поведінкою машини та вдосконалює її. Так він готується до великого майбутнього в Америці.