Модні зачіски цього сезону.


Модні зачіски цього сезону.

Літо в самому розпалі, а тому пора зважитися на кардинальні зміни іміджу. Розберемося в тренди цього сезону. У жаркий час року завжди хочеться виглядати легкою, свіжою і стильною. У цьому допоможе не тільки правильно підібраний гардероб, але і нова зачіска. Вибирайте цей стиль стрижки на довге волосся. Власницям тонкого шевелюри зачіска додасть об’єму та пишності. Недбалі пасма зорово коректують і пом’якшують овал обличчя, тому зачіска підходить всім дівчатам. Ця стрижка зовсім не новинка. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі а Вы знаете какие машинки для стрижки выбирают парикмахеры ?.
Надихаючись ретростилем, перукарі зробили рівний зріз та косий проділ. А якщо провести ряд посередині, асиметрія зникне. Практичні, зухвалі і сміливі пасма можуть укладатися недбало або, навпаки, бути гладко зачесаним. Сильна стать більше уваги приділяє власної зовнішності, а невід’ємна частина модного образу — зачіска. Що ж популярний цього літа. Особливість — в коротких пасмах на скронях і потилиці, які контрастують з більш довгими нагорі.
Напівбокс відрізняється плавним переходом довжини. Така стрижка зручна і практична, адже не вимагає особливого догляду. Основна відмінність — в довгих пасмах у лоба, тоді як в інших частинах голови волосся стрижуться більш коротко. Влітку не обов’язково коротко стригтися. Важливо підібрати зачіску, яка підкреслить мужній підборіддя. Перукарі пропонують широкий вибір чоловічих та жіночих стрижок. Тому кожен знайде щось відповідне до літнього образу.