Є ідея, але у вас немає грошей на реалізацію? У вашому випадку може допомогти грант! це грошова допомога на вивчення і втілення своїх мрій. Така система, безсумнівно, працює: багато фонди готові вам допомагати у фінансовому плані, вони мають інтерес до нових перспективних ідей. Вам залишається всього лише подати кілька заяв з описом вашої ідеї на фінансування.

Якщо ваша заявка сподобатися фінансистам вони з радістю нададуть вам певну суму в кілька тисяч доларів. Для цього вам доведеться знайти фонд, який займається такою діяльністю і відповідний відповідним профілем. А так же дізнатися характер і їх розміри, і кому вони видаються.

З теорій можна підібрати ідею, яка підійде під організацію і фонд, правда іноді не завжди ця тема проходить, як кажуть білими нитками шито. Дані, які просять фонди про вас, це послужний список і ваша діяльність. В якості прикладу можна взяти торговельну організацію, яка просить грошей на екологію або гуманні ідеї, то вони отримають негативну відповідь.

Якщо подивитися на всі тверезою головою, то абсолютно легко вибрати грант на вашу нову суспільну ідею. Це схоже з американськими фондами, під назвою «Підтримку демократії», але це не останній джерело отримання хороших грошей. Реєстрація організацій всього 10 днів, тому можна сказати, що ви нічим не ризикуєте.

Завжди найголовнішим залишається: уточнення відповідності вашої організацій або ідей під профіль фонду, грамотно скласти і підготувати заявку, в якій будуть враховуватися вимоги і критерії організацій або фондів.