Набір для чаклунства На залучення любові

1-5-2020


Свічки часто використовуються в ритуалах, адже вогонь, як одна зі стихій володіє великою силою. Також заговорюють сам віск в певні дні – на поліпшення відносин, на підняття духу, на самопізнання. Купіть магічні свічки в інтернет – магазині – випробуйте силу вогню. Крім корисних магічних властивостей аромат диму заспокоює і допомагає зануритися в медитативний стан, в якому можна розібратися в собі і знайти відповіді на питання.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.skuld.com.ua/travyanye-sashe/

Існують чорні і червоні магічні свічки. Чорні часто використовують для відплати, адже чорний колір вважається кольором смерті, але вона також вбирає негатив і очищає дім від злої енергетики і поганих впливів. Це прекрасний інструмент для захисту від чорних духів і пристріту. Також червоний – це колір любові, тому такі свічки використовують для залучення любові у будинок, або щоб зберегти відносини.

До ритуалів зі свічками потрібно готуватися, мало просто запалити і чекати змін. Для кращого дії потрібно дотримуватися особливі традиції, наприклад, для поліпшення відносин між закоханими, треба покласти фотографію коханої людини під червону свічку і чекати поки вона догорить, постійно думаючи про нього в цей час. Тоді легше буде налаштуватися на розмову, заспокоїти образи, а почуття знову почнуть розпалятися.
Ви можете замовити магічні свічки в інтернет – магазині і зануритися в атмосферу чарівництва і магії. вже багато років поставляє товари з різних куточків світу, щоб надати вам якість і натуральність. Люди століттями шукали і майстрували різні обереги – Ви можете придбати їх, не виходячи з дому.

Вогонь – найбільш енергійна і сильна стихія. Вона може і поглинати все навколо, і лікувати. Скористайтеся кольоровими свічками, щоб вилікуватися або закликати в дім благополуччя. Вони допоможуть вам знайти гарний настрій, і принесуть у дім щастя, прибравши негативну темну енергетику. Але пам’ятайте, що темні кольори – це непогано. Вони захищають від негативних сил і охороняють будинок від хвороб. Світлі тони приносять щастя, але для охорони вони слабкі. Варто набувати і ті, і інші, щоб комплексно підійти до вашого стану.