Напрямок оформлення двосторонніх договорів на електроенергію

1-8-2021

Зазначений напрямок є одним із найважливіших на УЕБ. Тому варто роз’яснити, в чому він полягає та які перспективи його розвитку Приділивши всього 5 хвилин, ви отримаєте інформацію з приводу того, що потрібно знати новачку про те як здійснюється реалізація електроенергії в Україні за двосторонніми договорами.

Новий механізм, як запорука розвитку напрямку

Двосторонні договори відрізняються укладанням на довгий строк. Користуючись системою електронних торгів, сторони мають змогу купувати електроенергію за двосторонніми договорами у будь яких обсягах. Саме цей механізм і викликає багато переваг у виборі напрямку оформлення продажу.

Українська енергетична біржа стала першим майданчиком, котрий надав можливість реалізувати електроенергію за двостороннім договором. Відбулося це ще в 2019 році. За цей рік було реалізовано близько 60 мільйонів МВт електроенергії. Кількість учасників постійно збільшується і наразі їх близько трьох сотень.

При торгівлі акціями важливо проводити ефективні розрахунки, і великі компанії не завжди можуть використовувати правильну формулу. Таким чином, український туберкульоз Веб-сайт UEB дозволяє клієнтам використовувати калькулятор, який допомагає їм проводити більш точні розрахунки.

Етапи участі у торгах за двосторонніми договорами

Першим етапом є подача заявки. Деталі строку подачі та термін анулювання можливо переглянути за посиланням www.ueex.com.ua/rus/presscenter/news/rynok-dvustoronnih-dogovorov-po-ee-obuchenie-uchastie-v-auktsion/. Після цього наступає етап безпосередньої участі у аукціоні. Графік початку торгів зазначено у відповідному календарі, котрий знаходиться на сайті УЕБ.

Коли лот продано, етап участі закінчується, та наступає етап підписання документів. На цьому етапі проводиться оформлення спеціальних сертифікатів та свідоцтв, що посвідчуються за допомогою електронного підпису. Для реалізації двосторонніх договорів, УЕБ було запроваджено особисту програму – ПП БЕТС. Ознайомлення з нею проходить тоді, коли учасник проходить акредитацію на сервісі.

Для тих, хто жодного разу не зіштовхувався із питанням проведення торгів за двосторонніми договорами, спеціалісти УЕБ проводять персональні заняття. Це можливо зробити абсолютно безкоштовно, звернувшись до відповідного відділу після проходження акредитації.

Якщо ви те бажаєте приєднатись до учасників торгів, прямо зараз проходьте акредитацію та отримуйте ефективну консультацію щодо оформлення двосторонніх договорів під час проведення аукціонів.