Раніше в давні часи суспільство, спокійно могло обійтися без грошей і потребу в них, так як зараз. Вони не який не грали ролі, та й потреби в них не було. В принципі було природне без хімікатів господарство, яке передбачало, що б виготовлялися всі необхідні предмети самі всередині свого сільського майстерності людиною.

Коли все більше відбувалася революція в різних спеціальностях, тим більше, важче було вийти з погіршення і змінити своє становище. Люди придумали обмін, завдяки, яким могли обмінюватися будь-якими предметами на потрібні їм цінності в побуті, при якому люди хотіли обійти прямий обмін вирішили знайти «загальний еквівалент». Адже тільки так вони могли оцінити товар меняемый між собою.

Перші гроші були у вигляді звичайних предметів, таких як камені, черепашки, зерна, шкури тварин, золото і срібло. Ми не зрозуміємо той час, яке було дуже важким, але це було дуже важливим моментом у розвитку людини. Виготовлення перших монет присуджують фінікійцям, але ексклюзивом вони пробули дуже мало, так як швидко поширилися по всьому на той час світу.