Новини фінансів києва

9-7-2021

Alfa Capital Partners оголосила про формування фонду прямих інвестицій розміром 200 млн доларів США спільно з групою міжнародних інституціональних і приватних інвесторів. Спонсором Фонду і одним з його основних інвесторів є Консорціум “Альфа-Груп”. Хочемо порекомендувати почитати про  новини фінансів на сайті .

Фонд прямих інвестицій під управлінням Alfa Capital Partners ставить своїм завданням надання інвестиційних ресурсів швидкозростаючим компаніям нової економіки України та інших країн СНД. Найбільш типовими інвестиційними ситуаціями є викуп бізнесу менеджментом у колишніх акціонерів, залучення акціонерного капіталу з метою подальшого розвитку компанії, консолідація бізнесу (злиття і поглинання), а також інвестиції спільно зі стратегічно партнерами. Інвестиційна стратегія Фонду спрямована на придбання контрольного або значного міноритарного пакету акцій стабільних компаній і перевірених бізнес моделей – самостійно або спільно з іншими інвесторами. Особлива увага приділяється таким галузям, як виробництво товарів народного споживання, сфера послуг, медіа та індустрія розваг, виробництво друкованої та поліграфічної продукції, а також роздрібна торгівля, охорона здоров’я, фармацевтика, логістика, виробництво будівельних матеріалів і агропромисловий сектор.

«Альфа-Груп буде цілком підтримувати і допомагати Alfa Capital Partners в виконанні інвестиційних планів. Ми високо оцінюємо інвестиційний потенціал  України, і раді співпраці з лідируючої групою міжнародних інвесторів. Для нас основоположною завданням є розвиток інституційної інвестиційної компанії, спираючись на кращі міжнародні методи », – коментує Голова Наглядової Ради директорів Консорціуму” Альфа-Груп “Михайло Фрідман.

Фондом керує команда професійних менеджерів під керівництвом Головного керуючого директора Alfa Capital Partners Річарда Собела. Команда має великий досвід роботи  за кордоном, що дозволяє компанії відігравати активну роль у розвитку портфельних компаній шляхом надання стратегічних і фінансових ресурсів.

«Ми бачимо величезні можливості інвестування в економіку України. Наша мета – вкладення коштів в привабливі швидкозростаючі сектори споживчого ринку та інших країнах, що розвиваються галузей економіки в даних регіонах. Досвід нашої команди, а також можливість використання широких зв’язків Альфи, дозволяє допомогти компаніям реалізувати свій потенціал і вивести бізнес на лідируючі позиції на ринку », – сказав Річард Собел.