Дуже часто об’єктами крадіжок стають заміські будинки і котеджі, і єдиний надійний спосіб убезпечити себе від посягань злодіїв – це встановити пультову охорону котеджів. У нас найкращі охранные системы для дома.
Наша фірма виконає її встановлення професійно і якісно. Сучасні прилади спостереження та сигналізації забезпечать повний цілодобовий контроль вашого будинку і допоможуть запобігти будь-яку загрозу проникнення у ваше житло.
Навіть якщо злодій пробереться всередину, спрацює тривожна сигналізація, черговий прийме сигнал на пульті і повідомить групі швидкого реагування місцевого ОВО МВС (відділу позавідомчої охорони), а також на найближчий власний екіпаж або пост охорони.
До складу групи входять оперативні працівники, які, приїхавши на місце, уважно все оглянуть. При цьому відразу, як надійде сигнал на пульт, ми зв’яжемося з вами і повідомимо про подію.
За цим же принципом побудована охорона дач.
Пультова охорона котеджів допоможе захистити ваш будинок і від деяких надзвичайних подій, як то: повінь, пожежа або витік газу. І знову ви будете знати про це в ту ж хвилину. У миттєвому реагуванні і полягає величезна перевага пультової охорони.
Чим ще хороші новітні системи безпеки, так це своєю незалежністю від перебоїв електроенергії. У разі відключення світла, сигналізація зможе працювати від акумулятора.