Онлайн займи в Україні від топ 10 мікрофінансових кредиторів

Останні роки онлайн кредити в Україні набирають шаленої популярності, завдяки легкості оформлення та своїй доступності. Але незважаючи на це, деяка частина громадян боїться користуватись таким видом займів, аргументуючи це деякими очевидними (на їх думку) мінусами онлайн займів. Проте, якщо вникнути в суть питання та намагатися розібратись в ньому, ці мінуси не що інше, як міфи та спроби конкурентів онлайн позик скомпроментувати цей вид послуги.
Отже, які саме існують міфи, щодо онлайн кредитів?

 1. Для оформлення кредиту онлайн потрібно надавати під залог власне майно.
  Зазвичай для отримання онлайн займу потрібен лише паспорт та реєстраційна картка платника податків. Звісно існують фірми, що надають займи тільки під залог, наприклад, авто. Але у такому випадку мова йде про суттєві суми, а МФО, що надають онлайн позики, спеціалізуються на кредитуванні на суми від 50 до 15000 гривень. А отже і запитувати для отримання кредиту в якості застави будь-яке майно – недоцільно.
 2. По короткотерміновим кредитам нараховують чималі відсотки.
  Враховуючи що, оскільки займ надається без усіляких застав, по мінімальному пакету документів, навіть якщо у у особи, що кредитується не добра кредитна історія – відсоток по кредиту буде не суттєво вищим, ніж у банків. Окрім того, навіть враховуючи наведене вище, відсоток по займу отриманому в мікрофінансовій організації не буде «захмарним». Мова йде насамперед про короткотерміновий кредит, загальним строком кредитування на 2-30 діб. Також, такі фірми досить часто проводять спеціальні акційні пропозиції із залучення нових клієнтів, надаючи онлайн позики під 0 відсоток.
  Шукаєте де отримати позику онлайн? Завітайте на сайт www.credit24h.in.ua.
 3. Онлайн кредити завжди супроводжуються прихованими нарахуваннями та комісіями.
  Ще один досить розповсюджений міф, щодо онлайн займів. По-перше, всі приховані платежі мають бути законними, а отже повинні бути зазначені у договорі, що укладається з особою, що кредитується (навіть якщо це електронна версія договору). А отже, ніхто і ніщо не заважає досконально прочитати договір на предмет прихованих платежів. По-друге, кожна мікрофінансова організація турбується про свій бренд, адже незважаючи на конкурентне середовище, їм (мфо) необхідно не тільки підключати нових клієнтів, а й працювати над новими зверненнями від існуючих.