Захворіла. Нудно. Лежу влаштовують змагання між градусником: в одну пахву суну ртутний, в іншу – електронний і чекаю, хто швидше виміряє температуру. вірю ртутному, я за олдскул)))

******

В дитинстві дуже любила тістечка “картопля”. Як-то вирішила зробити їх сама. Тоді я не знала, як можна подрібнити печиво, тому я його прожевывала, а потім з цієї кашки робила “Картоплі”. А все нахвалювали, говорили, що шалено смачно.

******

обожнюю отлеживать руку, щоб німіли пальці, і смоктати їх, уявляю що це пальці мого хлопця.

******

Зустрічаємося з хлопцем 3 роки. На нашу річницю була впевнена, що зробить пропозицію, а він взагалі НІЧОГО не подарував… Просто провал 🙁

******

У мене параноя: всі гарні ігри/серіали не просто пройду/перегляну, а ще зберігаю на окремому жорсткому диску. Мало, апокаліпсис раптом, сервера впадуть, а я з безцінним шедевральним матеріалом 🙂

******

Кіт впав з четвертого поверху, і все що з ним сталося – це переляк від вулиці. Але таких істерик моя мама не влаштовувала навіть тоді, коли моє життя було на волосині.

******

Коли я п’яна, то починаю думати англійською. Перекладач, блін.

******

Тільки що пішов з дому. Від собаки… Жахливо соромно перед нею (

******

Усвідомила, що в мені живе дві сутності. Бо я щиро співчуваю незнайомим людям, відчувши їхній біль. І так само щиро можу побажати смерті своєї рідної сестри.

******

У мене є кіт. Рік тому завела собаку. Тепер обидва просять відкрити двері в кімнату і не заходять.

******

Люблю, коли в рекламі читають вірші, і я запам’ятовую не безглузді рекламні слогани, а твори класиків.

******

Щиро вірю, що все в цьому житті врівноважено… Погане і хороше… Так в один день мені подзвонили з місця куди давно хотіла влаштуватися, опублікували в Подслушано і Перша любов сказав що одружується мій день народження…. Як ми і хотіли 6 років тому… але не на мені…

******

Завжди при листі і коли друкую використовую букву “е” за призначенням. І страшенно дратує, що інші так не роблять!

******

Я той чоловік, який до цих пір друкує фотографії в друкованих салонах і листується з людьми звичайними паперовими листами. Так, ми ще існуємо

******

Іноді, коли мені сумно, я беру навушники і йду гуляти в місто, неважливо куди, просто йду і досліджую територію)

******

Ніколи нікому не кажу свої проблеми, тримаю все при собі. Нещодавно підвіз компанію незнайомих людей, висадив і заридав, дивакувато. Ваня 20 років.

******

Цілий рік готувалася поїхати вожатою в табір, на третю зміну не взяли, їду тільки в серпні. Так сумую за табору, що, почувши дитячий сміх на гойдалці під вікном, вийшла до дітей і пограла в усі ігри мого табору. Полегчаааало:)

******

Я – та людина, у якого почерк змінюється в залежності від взятої ручки.

******

Мій кіт перш ніж залесть на мене, ретельно вилизує себе)

******

Я настільки люблю жерти, що при перегляді двогодинного фільму про війну і справжню дружбу, над яким сестра ридала майже з самого початку, я розплакалася лише коли солдат, вмираючи від голоду, випрошував поїсти.

******

Коли не можу заснути, уявляю себе маленькою дівчинкою без турбот і печалей. І дійсно засинаю, як дитина! )

******

Дуже довго думала, що в рекламі дюрасел продають зайця, а не батарейки. Тільки в 10 років зрозуміла, що рекламі не можна вірити. 🙂

******

“Давай купимо хом’ячка і подивимося, що наш кіт з ним зробить!” Як бачите, у мене дуже добра мама 🙂

******

Подорожую автостопом. Підвозив один рудий башкирів, 5 годин умовляв дати йому. “Ну трохи,ну на полшишечки, ну я швидко, ну пожаааалуйста!” У проміжках між угодами зображував злобний сміх маніяка, а варто було задрімати – голосно гаркал, лякав типу. Весела була поїздка))

******

Я порідіння-фонтан. Раніше думала, що мені лікуватися треба. Але інтернет допоміг мені цим пишатися!

******

Я завжди ходжу з котом гуляти і кожен раз заходжу в магазин по дорозі. У магазині є суміжні кіоски і в одному з них продаються всілякі диски з іграшками. Там працює один хлопець, дуже класний. Кожного клієнта він обдаровує зарядом енергії та емоцій. І кожен раз, коли ми йдемо з котом, на шляху нас зустрічає він. Він обіймає мого кота, заривається носом у вовна, людина просто відчуває щастя. І я відчуваю від того, що він щасливий. І так ми вже давно, безмовно зустрічаємося на пару хвилин і розходимося.

******

Стою в кілометровій черзі в супермаркеті..Закортіло Дууже сильно СРАТЬ! Кидаю макарони і курку, вибігаю..за мною біжить охоронець, думає, що я щось вкрав, валить мене при всіх на підлогу, я без сил обсираюсь на очах у всіх(( ось так мене підставив цей козел(( їжджу за продуктами в інший район..((

******

Моя ексцентрична дівчина як-то раз під час прелюдії засунула в вагіну чайну ложечку, повертіла її там і смачно облизала від своєї мастила. Вагінальний смузі, йопта!

******

Люблю іноді позлити людей в метро: сиджу я значить, а наді мною стоїть хто-небудь, втомлений, злий. Поїзд наближається до станції, я впираюсь ногами в підлогу, беру сумку міцніше, загалом роблю вигляд, що збираюся вставати. І… не встаю. Люди пиздець як бісяться при такому обломе)

******

Коли була маленькою, батьки називали мене принцесою. Потім я приходила в дитсадок і говорила, мовляв ,я принцеса, а мій тато-король, а ви челядь і вимагала відповідного ставлення до себе. Вихователь викликала батьків, все їм розповіла, а я влаштувала істерику на тему “ви мене обдурили!”)

Вчорашні секрети знаходяться ТУТ

Взято з ideer.ru