Хочу здати свою сперму на зберігання у сховище, щоб у разі моєї раптової або не раптової смерті, мої родичі або дружина, або просто дівчата, які б хотіли від мене дітей, змогли використати її. І щоб її роздавали всім бажаючим, щоб у мене було багато дітей.

******

В дитинстві завжди мріяла про молодшій сестричці, тому завертала кота в простирадла і возила його в колисці.

******

У мене є друг, який замість “немає різниці” говорив “той же хуй, тільки в іншій руці” )

******

Цей голос, який каже мені “потрібно віднеси келих до миття і помити” вважаю своєю совістю.

******

я хлопець. якщо інший хлопець при рукостисканні тисне руку як сопля, моя повага до нього відразу втрачається. баби.

******

В дитинстві я трохи не потонув в річці і тепер, коли я поливаюсь зверху водою, в душі, у мене починається дика тремтіння і я починаю панікувати.

******

У нас в під’їзді, в комірчині консьєржа, вже 10 років живе таджик Шухрат, в простолюдді Саша. Дворничает, миє підлоги й ліфти, носить бабусям їжу з магазину, кладе гроші на телефон на прохання. Весь під’їзд носить йому всякі ніштяки – від їжі і одягу для дітей до фотиков і велосипедів. Власне, останні 2 артефакту подарував мій батько. І ось після чергової літньої поїздки додому Шухрат папи привіз кинджал ручної роботи – смішний, дешевий, в лакових піхвах. А на лезі напис “ПОРОЖНІЙ НА ПАМ’Я 2014”. В житті не бачила, щоб батько посміхався.

******

Молода людина вирішує з ним спілкуватися ВК півгодинки ввечері, не більше. Живу в ритмі Форт Боярд))

******

Моя дружина іноді спокушає мене тим, що висовує оголену ногу з дверного отвору, млосно наспівуючи щось типу “па-па-ду-баам”, як в американських мультиках. Їй 40, вона на 10 років старше за мене))

******

Щоразу, коли їду на таксі і сідаю на заднє сидіння, уявляю, що я – супер-зірка, а водила – мій особистий охоронець) заводить;)

******

Коли у когось із знайомих день Народження і він дзвонить первее тебе по якій справі, то не беру трубку,сам передзвонюю і спочатку радісно вітаю,а потім уже говоримо про справи

******

коли займаюся сексом, не знімаю шкарпетки, так я відчуваю себе розкутою. тому що якщо я зніму, будучи абсолютно голою, почну соромитися і буду скутою ((

******

На замітку инсектофобам – якщо накричати на осу, вона полетить. Перевірено.

******

Мій хлопець азіат. Ми обоє живемо за кордоном. Коли ми почали зустрічатися, він помацала мене за ніс і сказав: “О боже, ну у вас і носи! На дотик як палець!”

******

Розумію, що закохалася, коли за півгодини вибираю який смайл з поцелуйчиком відправити своєму новому хлопцю перед сном)

******

Живу в гуртожитку. Зі мною живе сусід, який, сука, дрочить в душовій. Як же заебало, коли стоїш, приймаєш душ, а до ніг липне сперма, яка згортається в згустки від гарячої води. Терплю це, т. к. боюся ввести його в незручне становище своїм зауваженням з приводу дрочки в душі.

******

Завжди, коли голю ноги і лоно любові, у мене з відкритого рота течуть слюні.

******

Коли я дивлюся на свої ноги, я чомусь починаю уявляти, як на свої колись дивилися маленький Сталін, Берія, Робесп’єр, Піночет…як вони дивилися на свої ще невеликі дитячі ніжки, а потім в їх влади виявлялася сила, необмежена влада над іншими людьми. І в мене від цього зносить башку.

******

Мій друг каже, що сигарети – це писька диявола. Ні коли не замислювався, що курці смокчуть письку дияволу.

******

Обожнюю тріскати бульбашки з пакувальної обгортки. Була б моя воля, я б укуталась-перекуталась і ходила так всюди. Сів – лопаешь бульбашки. Сперся на стіну-лопаешь бульбашки.Обнимаешься – теж лопаешь бульбашки! КАААЙФ

******

Десь тиждень не міг спати. Якийсь незрозумілий страх, тривога. Під ранок засинав. Не знав, у чому справа. Якось вночі сказав вголос “якщо тут хтось є, не заважайте мені спати, я вас дуже прошу”. З тих пір сплю сном немовляти. До сих пір в шоці.

******

Як же бісить, коли діти, народжені в 1999-2000 – их роках репостят собі на стіну запису “наше дитинство було крутіше дитинства нинішньої молоді”, де написано про тамагочі, тетріс і рукавиці на гумці. Це НАШЕ, сука, дитинство, а не ваше, пиздюки!

******

Я працюю в банку, і по своїй роботі повинна зв’язуватися і з клієнтом банку, і з його родичами. Ну чому не можна вибрати на гудки нормальну пісню або залишити ці срані гудки? ЧОМУ СТАС МИХАЙЛОВ???? Колектив молодий а ми вже знаємо багато його пісні(

******

Коли в басейні хочу писати, а в туалет йти лінь, я виходжу і коли з мене стікає вода я підправляю нужду. Соромно, а куди діватися.

******

У дитинстві думав, що на весіллі не кричать “Гірко”, а “Борька” і завжди чекав цього самого Борю.

******

Кажу своєму коханому, що він “світло моєї душі”. Це найбільш точні слова, я так відчуваю.

******

Ми з кішкою мого чоловіка один одного м’яко кажучи недолюблюємо. Однак вона завжди відчуває, коли мені сняться погані сни, і неодмінно будить мене своїм огидним нявканням)

******

Активний спосіб життя, це коли на в’їзді в лікарню кажеш, що вже знаєш як проїхати до травмпункту.

******

Більше всього на Світі люблю шукати помилки в высерах тих, кого дратують неграмотні пости, коменти тощо) Вже пару років цим страждаю і ЖОДНОГО РАЗУ не зустрічався “крик душі”, в якому все було б вірно)

******

Вийшла на балкон покурити. Під балконом стояли 4 підлітка, років 12 і обговорювали релігію… Толі з сигаретами щось не те, то світ не так стрімко деградує…

Вчорашні секрети знаходяться ТУТ

Взято з ideer.ru