Приклеїла в кімнаті стікер з нагадуванням, щоб перестала сутулитися, почала нормально харчуватися, займатися спортом, частіше бувала на свіжому повітрі. Через п’ять хвилин стікер відклеївся і впав на підлогу. Це знак. Не буду нічого міняти.

******

Люблю математику. Коли стану багатою, буду підходити до випадковим перехожим і пропонувати тут же довести якусь нескладну теорему за великі гроші, а потім спостерігати за їх фізіономіями. Вчіть математику, поки не пізно, раптом, я десь поруч з вами)

******

Розлучилася з хлопцем, щоб нарешті відростити волосся “там” на епіляцію!

******

Перед тим як напитися,завжди “вылизываю”квартиру,люблю з похмілля прокидатися в чистої,свіжої квартирі,так легше “відходити”чи що…

******

Їхала в тролейбусі, а навпроти сіл дідусь, через якийсь час він дістав з кишені своєї куртки цукерку. У мене в голові чомусь виникла така сцена: він мені пропонує одну з цукерок, я посміхаюся і кажу :”Ні, дякую…Ви так схожі на мого дідуся, він теж любив ці цукерки і розпихати їх у всі кишені одягу”. Через мить дідусь простягає мені одну з цукерок і каже: “Дівчина, хочете цукерку?”,- і посміхається))

******

Одна моя одногрупниця вважала, що ведмеді живуть в дуплах дерев. На першому курсі довелося її розчарувати 🙂

******

Їхала в автобусі. Їду собі спокійно і чую стогін. Не зрозуміла спочатку. Потім дивлюся на які сидять попереду жінку і чоловіка і бачу,що його рука у неї між ніг. Саме по собі пі__єц, так ще і сіль в тому, що ці люди не знайомі один з одним, так як обидва зайшли на різних зупинках і сіли спочатку не разом, так плюс не розмовляючи один з одним, і вийшли вони на різних зупинках… !! Ось так ось О. про

******

Не можу заснути, якщо ніхто не побажає мені “спокійної ночі”

******

У дитинстві, проїжджаючи повз будинки із вивісками:” ХРОБАК, ОПАРИШ”, завжди уявляла, що люди виїхали звідти, бо там завелися величезні черв’яки, а напис це як би попередження для інших…

******

Я не можу посміхатися. Не комплекс або щось ще, просто якась патологія. У момент, коли я роблю спробу посміхнутися, всю щелепу зводить пекельний біль. Їздили по лікарях, сказали вроджений дефектний ген. Щиро заздрю людям, які посміхаються. Теж хочу. Посміхайтеся частіше!

******

Я часто курю на балконі, а він у нас засклений. І кожен божий день про нього розбиваються голуби. Сиджу я на табуретці, а мене приховує від людей у будинку навпроти кривава пляма.

******

Спека нестерпна в Москві, а в мене із засобів боротьби з нею – тільки один малееенький вентилятор. Поставила його навпроти ліжка, де спить кіт, сама туди не можу переміститися з ноутом. У підсумку сиджу за столом, обливаюся потом, зате коту добре, люблю його 🙂

******

Коли мені хтось надсилає ці дурні смайлики в вк, роблю такий вираз обличчя як на смайлике, видаю при цьому характерні звуки і ржу з цього всього XD

******

Вчора каталися з друзями на великах по набережній Неви навпроти Смольного (там вже не центр, але людей все одно багато). Так от, здалеку помітили, що на мілководді начебто купаються троє мужиків (а треба сказати, в Неві купатися взагалі-то заборонено). Під’їхавши ближче, ми були невимовно здивовані тим, що ці мужики не просто купалися, рятуючись від спеки, а НАМЫВАЛИСЬ – як годиться, з мочалками і милом, піною та ін. і були дуже задоволені!

******

Вчора була на такому невеликому рок-паті, грали Нірвану, і я пішла у відрив. Там був чувак з фотоапаратом, я потрапила на пару знімків. Сиджу, дивлюся і жахаюся: я там на шалену схожа, тільки піни у рота не вистачає. Чорт візьми! все одно, як якщо б сфотографували твоє обличчя під час оргазму! люди не повинні бачити себе з боку в такі моменти.

******

Працюю близько від метро Домодєдовському. Причому досить давно. Кожного разу по дорозі від метро шукаю в небі літаки. Ніколи не набридне) Якщо чую гул, починаю крутити головою, як навіжені, настільки я люблю споглядати заходять на посадку машини))

******

Нещодавно на роботі мене запитали “Даси трубку зарядити?”, а я трохи здивованим виглядом, але холоднокровно дістав з кишені трубку для травички. Сміялися потім півдня. Хто ж знав що йому потрібна зарядка для телефону.

******

Зараз лечу свої розхитані нерви в психіатричній клініці , відчуваю себе як герої фільмів, коли їх кладуть до психлікарні, а вони абсолютно здорові, всі ведуть себе якось дивно, ось зараз на лавочці навпроти сидить і співає жінка, жахливо співає я вам скажу 🙂

******

Якийсь козел з будинку навпроти бахнув по нашому кухонного вікна з пневматики. Скло, на щастя, не розбилося, але залишився слід від кулі, виглядає моторошно! Придурки, хто купує таку зброю!

******

Мій колишній хлопець – мій тренер. Жру вночі пиріжки, щоб він потім думав, що не відбувся навіть у професії.

******

Нещодавно зі мною сталося дивне явище: я загубилася у просторі і часі: блукала в районі міста, який знаю напам’ять, близько двох годин – дезориентировалась і не розуміла де я. це дуже страшно! я уявляю які в мене були очамрілі очі, коли я вийшла на зупинку місць за яким блукала …таке відчуття що чорти жартують

******

Коли моя дівчина хоче зайнятися любов’ю, то говорить голосом Карлсона «Малюк, давай пошалим». Діє)

******

У нас зверху дуже галасливі сусіди. Весь час чимось грюкають, ходять, як слони, уночі цього ж не можемо заснути. Мрію потрапити на горище (вони живуть на останньому поверсі) і влаштувати їм ніч страху >)

******

Відклалося в пам’яті, що коли була маленька, напевно, років п’яти, коли мій батько напивався п’яний засинав, я заходила до нього в кімнату, дістала його член і розглядала, чіпала, грала, потім прибирала його на місце і спокійно йшла. Ось тепер думаю реально це було чи ні. Якщо ні, тоді звідки це в моїй пам’яті… Якщо так, то мені дуже соромно… Тому що я не знаю, чи знає він про це…

******

Сьогодні я нарешті побачила те, чого боїться кожна: дівчина. В білосніжній сукні. Зі здоровим червоним плямою від місячних на дупі. Витікала з метро, не дивлячись по сторонах. Ох, бідна. Календарики треба вести 🙁

******

Я боюся сходинок? Це настільки жахливо усвідомлювати, що один невірний крок-і в тебе зламані кінцівки і струс мозку. Сходинки – справжнє зло.

******

Закінчила школу 11 років тому. До цих пір іноді зустрічаю свою вчительку біології, яка на зло мені в атестат замість “5” поставила “4”. По ідеї, образитися повинна була я. Але ні, кожен раз, як бачить мене, опускає очі і проходить повз))) сподіваюся, їй соромно!))

******

Категорично не дозволяю кінчати мч мені в рот ввечері. Ну білок наночь, ну навіщо? Шкідливо.

******

Сьогодні, тільки вийшовши з бабусиної під’їзду, я за звичкою закинула голову назад і відшукала вікно бабусі (вона мені завжди махає рукою). А сьогодні вона висунулася по пояс і як закричить, що є сили:”Кріп забула взяти!” і кидає мені його з вікна ! 16-ий поверх! Ох вже ця турбота!

******

З років 10 страшенно хотіла домашню бібліотеку, щоб полички були забиті книгами і можна було читати-читати-читати. Цьогоріч мрія збулася: у прохідній кімнаті на дачі всі книги зайняли свої місця. Тепер дуже зручно проходячи повз вибирати яку книгу можна закачати на планшет)))

Вчорашні секрети знаходяться ТУТ

Взято з ideer.ru