У дитинстві за ліні вимкнути світло у своїй кімнаті придумувала цілу мохинацию за допомогою ниток,стрічок,пластеліну …що лежачи на ліжку просто “смикнути за мотузочку” і світло вимикалося.

******

Люблю годувати голубів великою кількістю насіння за раз. Від цього вони стають не здатними літати або навіть ходити. А кішки цим охоче користуються. Годую відразу двох тварин)))

******

коли сусіди, роблячи ремонт, стукали по стінах, моя бабуся завжди казала, що це граф Монте Крісто О_О

******

Завжди ношу з собою в сумці невелику м’яку іграшку. І коли опиняюся поруч або йду повз дитину, яка плаче, то вручаю йому з посмішкою маленького ведмедика і він перестає плакати. Мені 30 років. Дітей немає. Чоловіка немає.

******

Москва, район цілком благополучний,ніч. Біля під’їзду був скандал, всі пішли, залишилася дівчина. Сидить і реве,мабуть, ще й напідпитку. Хвилин через 10 курю в кватирку і спостерігаю таку картину – під’їжджає до під’їзду поліцейська машина, опускається скло. І я чую: -Дівчина! (не дуже доброзичливе) – А? -На Хуй! і з ржачем їдуть)

******

Живу я в звичайному житловому будинку, і зараз пішла мода скуповувати квартири і будувати замість них магазини та інше. Ну так зі мною через стінку побудували похоронне бюро. Коли хтось приїжджає туди, я одягаю маску “Крик” і акуратно визираю з-за шторки, лякаючи людей.

******

У поїзді хлопчик 14 років, сусід зверху, переїв, і блеванул на мене прямо з другої полиці! Поки спускався, заблевал мені ще пальто і сумку. Прибирала все з себе у підсумку сама. Навіть не вибачився, пиздюк!

******

стояла сьогодні на зупинці мама з двома маленькими дітьми. у обох в руках по червоному кульці. під’їхав автобус, у одного хлопчика полетів кулька, він голосно заплакав. люди довкола стояли і байдуже дивилися. раптом крізь натовп пробирається высоокий такий молодий чоловік, який кричить “де малюк плаче?” Дбайливий Дядя Стьопа прям)

******

Мій батько двічі рятував мені життя.Один раз він розбудив мене під час пожежі. А другий раз, коли ми ходили в похід. Ми йшли по стежці над прірвою, я йшла за батьком. Він повернувся і побачив, що я вже лечу вниз, просто схопив мене за капюшон. Каже, що усвідомив все і злякався вже коли все було позаду

******

Збиралася на морі, взяла цілу валізу туфель, суконь та косметики, думала буду ходити така-растакая на вечерю і на вечори – хуй там був, ходжу в майці і шортах і з ранку до вечора валяюся на лежаку.

******

коли готувала їсти, сильно обпекла пальці, сунула їх чоловікові в рот, щоб легше стало…він потримав секунд п’ять і вийняв, незручно йому бачте, слина накопичується і рот втомлюється. А у мене блять не втомлюється?!

******

Кожен раз, коли розлучаюся з дівчиною, всю цю біль і страждання сприймаю як плату за весь той час, що мені було добре з нею і буде добре з іншого.

******

хочу, щоб в метро зробили окремі вагони. одні-для студентів, одні для бабульок (щоб вони самі билися за місця, і щоб обов’язково був вагон-карантин, куди поміщали б усіх чхаючих і,головне, кашляючих людей!

******

Я працюю лікарем “Швидкої допомоги”, коли мене під час мого обіду, викликають на терміновий виклик, я завжди щиро молюся, щоб там всі померли ще до мого приїзду, тоді не доведеться витрачати час на реанімацію і я б зміг швидко повернутися і доїсти суп, поки він не охолов… Пробачте мене за ці думки.

******

Йду по вулиці до гуртожитку, назустріч молода мама і дочка років 4-х. Раптово дочка починає хапати її за груди і казати: “Дай цицю! Дай цицю!”. Я пройшов повз, потім обернувся – і бачу, як мама нахилилась, розстебнула жилетку, і дочка “смокче цицю”. Посеред білого дня на вулиці.

******

Навчаюся на медсестру. Нещодавно була перша практика в абортарії. Поки жінки лежали на кріслі і стогнали від болю, лікарі та сестри обговорювали, які у них на городі огірки ростуть і які казки люблять їх діти. 17 абортів пройшли весело і непомітно”

******

мій дядько був шизофреніком. у моєму першому класі він приїхав з іншої країни, забрав мене зі школи і повів на річку, накинув ніж – оборонятися від вовків – і съебался.

******

У дитинстві я лежав у лікарні, дуууже боявся і плакав, але будинок був поруч з лікарнею, і ми з батьком домовлялися, щоб він мені світив ліхтарем з квартири і мені не було так страшно, бачив ввечері світло і спокійно лягав спати. начебто дрібниця, але ж дитиною був. Обожнюю свого батька

******

мій дядько працює на швидкій, нещодавно повідав: приїжджають на виклик до дівчини, а вона каже їм “я була на французькому манікюрі, і ось у мене болить КУТИКУЛА, зробіть що-небудь”. На моє запитання, що вони з нею зробили, не відповів ухильно

******

Мені 26, я вчителька. Учні за очі кличуть мене “Саша Грей”. Нещодавно в їдальні дві колеги висловлювали мені з цього приводу співчуття, як водиться, лаяли “загальну дебілізацію” та інтернет. Обидві величезні тітки за 50, у однієї “поганяло” Жаба, у другий – Сопля. А я своїм прізвиськом потай пишаюся 🙂

******

У дитинстві я обожнювала ходити в бібліотеку. Бібліотекар мене, приблизну дівчинку, обожнювала. А я ходила не читати, а вирізати картинки з її книг

******

я мрію, щоб з’явилися “будки правди”. заходиш в цю будку, сідаєш, а троє незнайомців у іншому приміщенні дивляться на тебе через камеру і вголос оцінюють тебе і твою зовнішність, які недоліки, тільки об’єктивно і чесно. іноді хочеться почути правду з боку, тому що близькі лукавлять

******

коли роблю інтимну епіляцію, включаю металлище і кричу від болю разом з солістом. а вчора сусід сказав що я відмінно гроулю)

******

Поклали мене в лікарню, вийшла з палати в коридор, знайшла там ліжко стару з обоссанным матрацом, сиджу плачу, як мені тут погано. Навпаки палата для ветеранів. Звідти вийшов дідусь і так жалісливо сказав: Та не плач, пішли до нас, а Семенович поки тут полежить у кодидоре:) тільки сильніше розревілася

******

Як-то раз я обідала в ресторані, їла салат, і виявила там зуб! поскаржилася, все владнали і вибачилися. І тут, пошубуршав в роті, я зрозуміла, що це мій зуб.. Соромно..)

******

моє перше слово, яке я сказала, було “м’ясо”, начебто нічого незвичайного, але коли моя найкраща подруга розповіла про себе таку ж історію, я зрозуміла, що є на світі доля;)

******

Моторошно захотілося на пікнік, а піти не з ким. Купила ковбаси, огірків і помідор, от сиджу на підвіконні, їм. :

******

Розійшлися з чоловіком, минуло вже 9 місяців, нещодавно знайшла в шафі Його кофту, він просить повернути, а я відтягую час, все тому, що я з нею сплю. Просто обіймаю себе її рукавами і сплю. Перестали снитися кошмари і порнуха з лівими мужиками, тепер сниться тільки Він і у нас все добре. хоча б у сні

******

Виходжу сьогодні вранці на роботу, підходжу до машини і чую як хтось з сусіднього будинку кричить на весь двір “З добрим ранком, суки”, а я на автоматі відповів “І тобі, тварь”!!!

******

Моя сусідка по комуналці чомусь не хоче купити пральну машину. Замість цього вона возить брудну постільну білизну у валізах у Білорусь. Там живуть її батьки і у них є пралка.

Вчорашні секрети знаходяться ТУТ

Взято з ideer.ru