Багато прикольних статусів для мережі Однокласники для дівчини. Сторінка прикольні статуси фрази – цитати. У нас зібрані найкрасивіші тексти висловлювання у вигляді статусів.
Існує думка, що дівчата люблять вухами. Чи це Правда? Однозначної відповіді дати неможливо, але ясно одне – вони люблять, коли на них звертають увагу і роблять компліменти. Знайдіть час протягом дня і відправте улюбленої красиве послання, вклавши в нього всю свою душу. Виберете той статус, який покаже, як ви турбуєтеся за свою другу половинку і як любите її. Запитайте у неї оригінальним чином, як вона провела день. Не знаєте, як це зробити? Просто виберете із величезного списку статусів. Побажайте їй доброго ранку таким статусом, щоб до самого вечора з її обличчя не сходила усмішка. В цьому немає нічого складного. Статуси на будь-який смак і колір порадують не тільки кохану дівчину або подругу, але навіть піднімуть вам настрій. До того ж, значним чином поповниться ваш запас красивих виразів.

***

Я знаю пароль, я бачу банкомат…. Мені здається мій чоловік завтра буде не радий)

***

Поганий смак, це коли в однокласниках виставляють вульгарні фотографії, а їх друзі або знайомі пишуть в коментарях — ах яка ж ти красотулечка!

***

Хоч цілодобово з однокласників не виходь!… То статус сп*дять, то мужика поведуть…

***

Прикольний статус дівчині: Добре що в однокласниках годувати гостей не треба!

***

Сиджу така в однокласниках нікого не чіпаю, і тут бац Джастін Бібер з Ташкента домагатися хоче.

***

Звертаюся до хлопця з голим торсом, який щодня заходить на мою сторінку… Якщо ти шукаєш свій одяг, клянуся, у мене її немає!

***

Не з’являлася в “Однокласниках” два дні… Сьогодні приходить СМС на телефон : “ти жива?”

***

Мій директор запропонував мені дружбу… в «Однокласниках». Відмовити не смогу… Тепер, в робочий час, я в «Однокласники» ні ногою, тому, що на моїй сторінці в друзях і в гостях весь час сидить директор і моргає мені рудим оком: «Все бачу …»

***

Прикольний статус дівчині: Цікаво, скільки потрібно просидіти в «Однокласниках», щоб при виході з мережі мені написали…”Йди вже… НАБРИДЛА»…)))))))

***

ШАНОВНА АДМІНІСТРАЦІЯ! Будь ласка заблокуйте сайт ще на пару днів… а то я вікна не встигла помити.

***

У мене на сторінці сьогодні амністія! Випустила всіх, хто сидів у чорному списку!

***

Однокласники – це ті люди які пам’ятають тебе не нафарбованою, кольорових колготках і з двома кісками.

***

В Однокласниках з’явилися нові ступеня споріднення. Зазначила чоловіка старшої сестри «зять»… прийшло підтвердження, що я для нього — «теща»… радію, що не «МАМО»))))))

***

З «Однокласників»: звернення однією з учасниць групи до інших: — Добрий день, мої сосайтницы!

***

Тепер в однокласниках можна пропонувати своїм друзям друзів. Відчуваю себе сутенеркою…

***

Прикольний статус дівчині: З чоловіком їздимо на ферму… В однокласниках.)))

***

Коли вчилася в школі навіть і не підозрювала, що в мене стільки однокласників… чого я їх раніше не помічала… вже людина 540 нарахувала…

***

Кого тільки немає в мене в друзях на однокласниках: однокласники мої однокласники мого дитини, реальні друзі, навіть колишні коханці, тільки чоловіка немає серед них…

***

Якщо я ставлю «Клас!» на фотографії, це не означає, що вони КЛАС, може я так, щоб поржали оточуючі)))

***

Якщо б за ферму на однокласниках платили, я б стала мільйонершею)))

***

Жінки! Є легкий спосіб дізнатися подружок свого чоловіка. Якщо в «Однокласниках» вона вашої фотографії поставила двійку — це його чинна, якщо поставила двійку чоловікові — значить він її вже кинув…

***

Ви думаєте, що я дивна…тому що не така, як усі… А я думаю, що ви дивні,..тому що однакові… Я не створюю собі кумирів, роблю те, що я хочу і завжди прагну до чогось кращого; тому, що немає межі досконалості.

***

Жодна людина не приходить в життя іншої просто так! Спасибі Вам всім! Одним за казку,іншим за струс!

***

Вирішила зварити борщ! Зайшла на сайт, чую кипить. Думаю, нехай кипить — соус буде, неї, краще пюре. Да ладно, чоловік давно просив картоплі смаженої на вугіллі!

***

Прийшла додому, сиджу, одна штанина джинс знята, друга наполовину, ЗАТЕ ВЖЕ В «ОДНОКЛАСНИКАХ»!

***

Невидимка, заходь через тиждень – викладу новий альбом “Мальдіви з твоїм колишнім”…

***

Прикольні побажання статуси на телефон