Що прикольного подарувати братові на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для брата. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Приємно отримати подарунок від брата, не важливо, молодшого або старшого. Такий подарунок завжди сприймається по родинному тепло, тому дарувати прикольні подарунки братові дуже приємно, особливо, якщо він для вас справжній друг і товариш, так само, як і ви для нього.
В магазинах подарунків багато різних ідей для подарунка. Але багато залежить і від віку брата. Те, що прийнято дарувати дошкільнику, вже не варто дарувати підлітку а, тим більше, юнакові. Тому для того, щоб зробити хороший прикольний подарунок братові, потрібно звертати увагу на його вік і ваші відносини з ним.

Прикольний подарунок для молодшого брата

Якщо йому до 7 років.

У цьому віці подарунок від старшого брата повинен бути не тільки цікавим, але і розвиває і пізнавальним для дитини. Прикольні подарунки можна буде купити і в магазині іграшок, а так само в спеціальних магазинах подарунків. Найкращими подарунками для брата цього віку можуть бути настільні ігри, наприклад, «Бізнес», в які можна грати разом з ним, а так само різні головоломки, варіації кубиків-рубиків або спортивний подарунок. Тільки він повинен бути за віком дитині, наприклад, м’яч, ролики або нову ключку, якщо малюк займається дитячим хокеєм. У будь-якому випадку подарунок повинен носити ігровий характер.

Від 7 до 11 років.

У цей час діти починають активно пізнавати світ. Багато починають читати енциклопедії з історії або з інших предметів, а так само дивитися передачі про природу, подорожі або великих людей. Так само в цей час хлопчик активно зростає, тому йому потрібно дарувати подарунок, який не пов’язаний з одягом, хоча приємно отримати прикольну кепку від старшого брата. Прикольні подарунки в цьому віці вже не повинні бути ігровими, так як вони можуть бути просто нецікаві йому. Краще подарувати школяреві гарний та цікавий будильник з пропелерами або іграшковий будильник, який бігає, або кухоль «як у справжнього чоловіка». Тільки, звичайно ж, не для пива. Вона повинна бути великою і суворої, але так само мати невеличкий секретик, наприклад, міняти колір при нагріванні або просто бути такою, як у «справжнього чоловіка».

Від 12 до 15 років.

Хорошим прикольним подарунком від брата буде модна та красива футболка, гуртка або сувенір, з яким можна грати у вільний час. Наприклад, барабанна установка для пальців рук. Вона дозволить зайняти час під час очікування або головоломка для рук, яку можна розгадувати, коли робити нічого. Але самим удаваним подарунком від старшого брата будуть модні окуляри від сонця, кеди, кепки або футболки. В яких можна прогулятися в його компанії і здивувати всіх навколо. Головне, щоб подарунок був підібраний доброзичливо і дружелюбно, висловлюючи дружню підтримку молодшому братові.

Від 16 до 18-19 років.

У цей час можна дарувати прикольні подарунки для дорослих, які будуть відповідати його світовідчуттю. Наприклад, еротичний килимок для мишки, сувенір з блондинкою на стовпі і т. д. В цей час хлопець ще не впевнений у собі, тому йому потрібно підтримка розумного і старшого брата, особливо в питаннях з дівчатами. Тому такий подарунок він розцінить, як ознака того, що йому довіряють і що сприймають його, як дорослого і самостійного молодого чоловіка.

Прикольний подарунок для старшого брата

Від 11 до 15 років.

Це перехідний вік, коли хлопчик починає перетворюватися на чоловіка і пробувати все те, що дорослі забороняють, наприклад, курити. У цей період у нього багато в родині проблем і суперечок, тому він буде цінувати підтримку молодшого брата, хоча і не буде сприймати його серйозно. Прикольний подарунок допоможе подолати цей бар’єр і стати для брата знаком вашої підтримки і дружнього розташування. Але так як сам брат ще сприймається дорослими, як дитина, тому гуртки і попільнички варто дарувати набагато пізніше, коли ви самі станете старше. Прикольним подарунком, який допоможе вам налагодити відносини, можуть бути 3Д пазли, миша у формі машинки, але вже не дитячої, а дорослою, яка може стати машиною його мрії, і т. д.

Від 16 до 19 років.

У цьому віці рекомендується дарувати різноманітні подарунки. Якщо він курить, можна подарувати йому попільничку з легенями. До речі, багато курці, скидаючи попіл на чисту попільничку такої форми, скоро кидали палити. Так що такий подарунок допоможе йому залишити цю звичку. Дуже гарним і цікавим подарунком буде насадка для душу зі світлодіодами, яка перетворить звичайне купання в барвисте шоу. І ніяких підзарядок для цього не потрібно. Ще можна подарувати прозорий калькулятор. Він стане в нагоді братові в коледжі або в інституті, а так само йому сподобатися його оригінальний дизайн. Ну і, звичайно, можна подарувати гарну футболку з кепкою, написи, на яких висловлюють ваші найщиріші почуття або замовити майку у фотомайстерні з його портретом і написом «Знаменитість». Він оцінить такий подарунок.

***

Привітання з Днем Народження Брату

***

Прикольні привітання з днем народження брату на телефон