Що прикольного подарувати дівчині на 24 року на день народження. Не знаєте, який подарунок зробити для дівчини на 24 роки. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.

Як вибрати намисто з коралів і перлів

Купити намисто з натурального корала можна в Інтернет-магазин авторських прикрас №1 в Україні

Можна вибрати намисто з червоного і рожевого корала, у нас є як класичні, так і оригінальні моделі. Великим попитом користуються намиста, що поєднують корал і бірюзу. Ціни доступні, є багато варіантів отримати знижку, в більшості міст можлива примірка до покупки. Також хочемо вам порекомендувати якісні намиста ручної роботи в Інтернет-магазині авторських прикрас №1 в Україні.

Властивості корала

Червоний корал поєднує в собі яскравий колір і унікальність і має безліч незвичайних властивостей. Він завжди має яскраве забарвлення: від кольору червоної крові до рожевого, оранжевого і білого. Рідкісні червоні корали живуть в глибинах океану, їх існування пов’язане з безліччю таємничих легенд. Найбільш часто вони зустрічаються в Середземномор’ї, на узбережжі Франції, в Червоному морі, а також на північно-західному узбережжі Африки і іноді в Японії. Славляться своєю красою, корали воліють існувати в теплих, тропічних солоних водах. Головна функція рифів полягає в забезпеченні харчуванням, захистом і притулком морських жителів, вони також попереджають ерозію грунтів і розмивання берегової лінії. Більш того, корал «вміє» лікувати депресію, а якщо Ви плануєте переїзд на нове місце, він захистить і підтримає Вас, адже він приносить удачу і відкриває серця людей до спілкування і дружбу. Крім того, існує давнє повір’я, що він захищає від злих сил. Коралові прикраси по праву вважаються одними з найбільш ефектних, намиста і браслети завжди привернуть увагу до їх власниці.

Як відрізнити справжній корал від підробки?

Перш за все майте на увазі, що справжні корали рідко мають суцільну червону забарвлення, часто на них видно прожилки, вони можуть бути як майже прозорими, так і повністю матовими. Якщо Ви вимиєте з милом справжній, його колір не зміниться, а от якщо Вам попалася підробка, то після такої операції колір підробки зблякне. Також майте на увазі, що губчастий корал легко приймає не тільки будь-яку форму, але також колір, тому його теж часто фарбують. Щоб перевірити, помістіть його в молоко, якщо він був пофарбований, молоко змінить відтінок. Чи є чорний корал більш рідкісним, ніж червоний? Так, є! Корали бувають червоні, рожеві, білі, губчасті і, нарешті, чорні. Прикраси з червоних коралів найбільш популярні завдяки яскравому привабливому кольором. Біжутерія з чорного – для знавців і цінителів вінтажних прикрас. Чи знаєте Ви, що чорний корал є державним символом на Гаваях? Червоно-коричневий відтінок надає йому незвичайний вишуканий блиск, що робить прикрасу по-справжньому неповторним.