Що прикольного подарувати дівчинці на 12 років на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для дівчинки на 12 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Якщо зовсім маленьким дітям у віці до 8 років досить легко вибирати подарунки, так як цікавлять тільки іграшки, солодощі та інші дрібниці, то для хлопців старше складніше підбирати дійсно потрібні і цікаві презенти. Тому не дивно, що багато людей задаються питанням про те, як вибрати прикольні подарунки дівчині на 12 років, які напевно сподобаються їй.

Сукня принцеси

У 12 років будь-яка дівчина може відчути себе маленькою принцесою. Для цього їй достатньо одягти відповідний наряд, і кожен, хто на неї гляне, побачить у ній принцесу. Тому ви можете подарувати дівчинці розкішне дитяче плаття для створення образу юної принцеси. Хтось може подумати, що такий подарунок є марною тратою грошей, так як дівчинка швидко виросте з такої сукні. Дійсно рано чи пізно це станеться. Однак це не означає, що вам доведеться викидати сукню, адже ви завжди зможете його перепродати.

Набір дитячої косметики

Якщо ви хочете порадувати дівчину прикольним подарунком, то ви можете подарувати їй набір хорошої дитячої косметики. Незважаючи на те, що в 12 років дівчатам не сильно потрібна косметика, вони починають нею користуватися. Так що, подарувавши їй набір косметики, ви напевно їй попадете.

Духи в красивому флаконі

Крім косметики, в 12 років дівчата починають використовувати парфуми. Так що в якості подарунка ви можете піднести їй флакон духів. Не потрібно купувати дорогі парфумерні засоби. Головне, щоб духи були в прикольний флаконі, так як дівчинка буде оцінювати їх саме за нього.

Іменний набір посуду для дівчинки

Прикольним і оригінальним подарунком для юної дівчини стане іменний набір посуду, який складається з чашки, глибокої миски і тарілки. На кожному з приладів буде розміщено ім’я та фотографію дівчинки, що виглядає досить незвично. Замовити такий набір ви можете в інтернеті.

Професійна фотосесія

З юних років дівчата люблять фотографуватися. Тому якщо ви хочете зробити прикольні подарунок дівчині на 12 років, то можете подарувати їй фотосесію в студії.

Дитячий махровий халат

Прикольним подарунком для дванадцятирічної дівчини стане дитячий махрової халат з капюшоном. Якщо хочеться дійсно здивувати юну принцесу, то можна зробити вибір на користь халатів з незвичайним дизайном, наприклад, з кролячими вушками.

Мурашина ферма

Здивувати дівчину в 12 років ви зможете вручити їй мурашину ферму, яка стане прикрасою інтер’єру її кімнати. Напевно юної допитливою дівчинці буде цікаво спостерігати, як мурахи будують і розвивають свою ферму.

Особистий щоденник

В такому юному віці у дівчат з’являтися власні секрети, які їм потрібно десь зберігати. Для цього ви можете подарувати їй особистий щоденник, в який вона зможе записувати свої думки і таємниці. Перевагу краще віддати на користь прикольних щоденників з незвичайним дизайном. Наприклад, можна купити щоденник у вигляді книжки на ключику. Така модель сподобається дівчинці, так як вона буде впевнена, що ніхто не відкриє її щоденник.

Домашня тварина

Якщо ви не проти того, щоб завести домашню тварину, то можете подарувати вихованця дочці на 12 років. Це той подарунок, від якого вона, напевно, буде в захваті. Практично всі маленькі дівчатка люблять звірів. Так що якщо ви шукайте той подарунок, який напевно сподобається дванадцятирічної, то ви можете сміливо дарувати їй домашнього вихованця. Що примітно, дівчинці може сподобатися абсолютно будь-яка тварина. Але перевагу краще віддати кошенят, цуценят або хом’ячкам. Екзотичних тварин, наприклад, лемурів, маленькій дівчинці дарувати не треба, незважаючи на те, що виглядають вони набагато забавно.

Прикольні годинник

Якщо ви не знаєте, який прикольний подарунок зробити дівчині на 12 років, то можете купити для неї наручний годинник з оригінальним дизайном. Не потрібно дарувати годинник з умовним Міккі Маусом. Вибір краще зробити на користь дійсно цікавих і оригінальних моделей, які можуть сподобатися маленькій дівчинці.

Невеликі золоті сережки

У 12 років кожна дівчина звертає увагу на свою маму і старших подруг. Вона в усьому бере з них приклад і хоче бути такою ж, як і вони. Крім усього іншого, дівчинка звертає увагу на наявність золотих сережок у мами і тих жінок, яких вона часто бачить. І якщо у дівчинки ще немає таких сережок, то їх можна піднести їй на 12 років. Це той вік, коли вона цього заслуговує.

Фартух дитячий

У цьому віці дівчинка починати вчитися готувати, щоб до свого повноліття оволодіти навичками приготування всіляких страв, у тому числі і важких. Однак далеко не кожна дівчина захочеться в 12 років вчитися готувати. Змінити таке ставлення дитини до готування можна з допомогою дитячого фартуха, в якому дівчинка набагато охочіше буде готувати з мамою на кухні. Такий подарунок буде відмінним подарунком для дівчинки.

При виборі прикольного подарунка для дванадцятирічної дівчинки, постарайтеся враховувати її інтереси та уподобання. Зазвичай у такому віці уподобання дитини явно проявляються. Хоча, перераховані вище прикольні подарунки сподобаються практично всім дівчатам в 12 років.

***

Привітання з Днем Народження: Дівчинці

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон