Що прикольного подарувати дівчинці на 14 років на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для дівчинки на 14 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Практично кожній людині завжди непросто вибирати хороші подарунки для своїх близьких людей. Але іноді це зробити надто складно. Мова йде про тих моментах, коли треба вибрати подарунок людині на певний вік. Тому цілком зрозуміло, що багатьом людям буває складно підшукати дійсно прикольні подарунки дівчині на 14 років. Але, насправді, в цьому немає нічого складного.

Тапочки у вигляді тварин

У гардеробі кожної дівчини повинні бути оригінальні домашні тапочки. У всякому разі, так вважають самі юні дами. Так що якщо ви шукайте прикольні подарунки дівчині на 14 років, то можете сміливо придбати їй пару оригінальних домашніх капців з незвичайним дизайном, наприклад, у вигляді тварин. Щоб дійсно здивувати дівчину, потрібно підшукати для неї по-справжньому прикольні тапки, яких в інтернеті представлено досить багато.

Яскравий парасольку

Хтось може подумати, що парасолька не можна віднести до числа прикольних подарунків, так як це досить буденна річ. Але зараз в магазинах представлений такий великий вибір незвичайних моделей цих аксесуарів, що можна знайти дійсно цікавий і незвичайний парасолька для подарунка. Так, дівчина на 14 років можна подарувати яскравий парасольку, у вигляді апельсина. Тобто, на його внутрішній стороні можна побачити малюнок з апельсиновою м’якоттю, а не зовнішньої – зображення апельсинової кірки. Можна доглянути парасольки і у вигляді інших фруктів. Всі вони виглядають однаково цікаво і весело.

Прикольний чохол для планшета, смартфона або ноутбука

Враховуючи той факт, що юні дами звикли прикрашати свої телефони або планшети, то ви можете подарувати дівчині на 14 років прикольний чохол для одного гаджета. В якості подарунка краще вибирати не банальні чохли, які зараз купують всі, а приділити час пошуку та знайти дійсно цікавий аксесуар.

Кумедний настінний світильник

Багато дівчат люблять прикрашати інтер’єр своєї кімнати всілякими оригінальними речами. Відштовхуючись від цього, можна легко знайти прикольні подарунки дівчині на 14 років, з допомогою яких вона зможе прикрасити інтер’єр своєї кімнати. Ідеальним подарунком у цьому випадку стане кумедний настінний світильник. Перевагу краще віддати оригінальним моделям світильників, які можна купити в інтернеті.

Прикольний рюкзак

Дівчині на 14 років можна подарувати рюкзак, з яким вона буде ходити в школу або на тренування. Однак необхідно вибирати тільки оригінальні моделі рюкзаків, з яким дівчині буде не соромно вийти з дому.

Прикольна сумочка

Замість рюкзака дівчині можна презентувати прикольну сумочку. Вибирати такий подарунок потрібно обережно, адже дівчині навіть у чотирнадцятирічному віці трепетно ставляться до цього аксесуари. Так що не бійтеся витратити час, щоб знайти дійсно незвичайну сумочку.

Проектор зоряного неба

Щоб допомогти дівчині створити затишок у її кімнаті, можна подарувати їй прикольний проектор зоряного неба. З ним дівчина щодня буде спати під зірками. Можете бути впевнені, що це їй сподобається.

Незвичайна скарбничка

Дівчинці 14 років можна піднести скарбничку з прикольним дизайном, яка може сподобатися людині в будь-якому віці. Для чотирнадцятирічної дівчини може підійти скарбничка у формі губ або великого кота. Хоча вибирати можна абсолютно будь-які моделі. Головне, щоб вони були прикольними і незвичайними.

Прикольна гуртка

Зараз дизайнери розробляють таку велику кількість прикольних кухлів, що серед цього величезного вибору досить просто вибрати прикольний подарунок будь-якій людині. Так що якщо ви шукайте, що можна подарувати чотирнадцятирічної дівчини, то зверніть увагу на всілякі незвичайні гуртки. З цього великого асортименту вам буде легко вибрати найбільш цікаву модель. Наприклад, ви можете доглянути кухоль у вигляді рибки.

Незвичайна сумочка

Зараз у чотирнадцятирічних дівчат косметики не менше, ніж у тридцятирічних жінок. Так що якщо ви хочете зробити дівчині на 14 років не тільки прикольний, але і корисний подарунок, то ви можете придбати для неї косметичку незвичайного дизайну. Знайти прикольну косметичку зараз досить просто, адже їх в інтернеті представлено велику кількість.

Веб-камера з прикольним дизайном

Якщо дівчина часто спілкується зі своїми знайомими або подругами по скайпу, то відмінним подарунком для неї стане веб-камера з забавним дизайном. Така камера може стати для дівчини не тільки чудовим засобом комунікації, але й предметом прикраси інтер’єру. При виборі камери перевагу краще віддавати тим моделям, які напевно сподобається чотирнадцятирічної дівчини. Ідеальним варіантом стане веб-камера в формі серця або у вигляді кошеняти.

Прикольний фартух і збірник рецептів

Гарним подарунком для дівчини на 14 років стане набір з прикольного пам’ятника і збірки рецептів певної кухні, наприклад, італійської. У цьому віці дівчина повинна вчитися готувати, щоб потім не було пізно. Тому такий набір буде для неї не тільки прикольним, але і корисним подарунком.

***

Привітання з Днем Народження: Дівчинці

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон