Що прикольного подарувати дівчинці на 16 років на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для дівчинки на 16 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Зараз щоб вибрати подарунок для дівчини, який зможе її здивувати, необов’язково знати про смаки та вподобання юної дами. Для цього досить знати, які прикольні подарунки для дівчат зараз користуються особливим попитом.

Сертифікат на оригінальну фотосесію

З юних років дівчата люблять фотографуватися. Ну а з появою соціальних мереж ця любов стала ще сильніше, адже тепер вони можуть ділитися своїми знімками з друзями і малознайомими людьми. Особливо юні красуні люблять ставати перед об’єктивом професійних фотографів. Так що ви не помилитеся, якщо подаруйте дівчині на 16 років сертифікат на «шикарну» фотосесію.

Штатив для селфи

Такі штативи встигли стати одним з найпопулярніших аксесуарів, які в той же час викликають чимало суперечок. Популярність цих аксесуарів цілком виправдана, адже селфи зараз роблять практично всі. Ну а штатив може значно полегшити цю справу. Так що якщо ви хочете зробити прикольний подарунок для шістнадцятирічної дівчини, то підберіть для неї оригінальний штатив для селфи.

Величезний плюшевий ведмідь

Зараз все більшу популярність набирають м’які іграшки величезних розмірів. Мова йде не просто про великих ведмедиків і зайчиків, а дійсно величезних іграшках, висота яких може бути вище двох метрів. Таку іграшку можна замовити в інтернеті з доставкою дівчині прямо додому, адже в громадському місці її не подаруєш. Перед тим як замовляти такий прикольний подарунок дівчині на 16 років, переконайтеся, що їй буде куди поставити таку величезну іграшку. Справа в тому, що їх розміри бувають настільки великі, що вони можуть поміститися далеко не в кожну квартиру.

Куля прийняття рішень

Якщо ви розглядаєте по-справжньому прикольні подарунки дівчині на 16 років, то зверніть увагу на такий популярний сувенір, як куля прийняття рішень. Така куля може стати натяком дівчині, що вона довго приймає рішення, наприклад, при виборі вбрання перед виходом з дому. Цей шар може стати ідеальним подарунком для дівчини, за якою ви доглядаєте. Він допоможе їй визначитися з рішенням.

Блок жуйок «Love is…»

Цей факт ніхто не може пояснити, але практично кожна дівчина хоче отримати в подарунок блок жувальних гумок «Love is…». Як часто в соціальних мережах можна побачити фотографії щасливих дівчат з цими популярними солодощами. Ви можете взяти таке незрозуміле бажання юних дам на озброєння і замовити для дівчини 16 років блок цих жуйок. Зробивши такий прикольний подарунок, ви будете впевнені, що вона оцінить його по достоїнству.

Сумка незвичайного дизайну

Ні однієї юної красуні не можна обійтися без власної сумочки. Знаючи про це, ви можете подарувати дівчині на 16 років цікаву сумку з незвичайним дизайном. Якщо підійти до пошуку серйозно, то можна знайти дійсно прикольну модель, яку дівчина з гордістю носити. Ідеальним вибором стануть сумки у вигляді старого магнітофона, метелики, губ, часточки апельсина або футбольного м’яча. Загалом, вибір тут по-справжньому великий.

Урок верхової їзди

Ким хоче відчути себе будь шістнадцятирічна дівчина? Природно, абсолютно кожна юна красуня хотіла б стати принцесою. Допомогти їй наблизитися до цієї мрії можна за допомогою сертифіката на навчання верховій їзді. Такий презент подарує їй море незабутніх емоцій, особливо якщо вона завжди мріяла покататися верхи на коні.

Романтична вечеря в незвичайному місці

Якщо ви відчуваєте до дівчини серйозні почуття, то на 16 років в якості подарунка ви можете влаштувати для неї романтичну вечерю. Ну а щоб зробити подарунок по-справжньому прикольним і незвичайним, потрібно зводити дійсно незвичайне місце. Для цього необхідно проконсультуватися зі своїми друзями, щоб вони допомогли вам вибрати саме прикольне місце в місті. Якщо у вашому місті немає ніяких цікавих тематичних кафе, то романтичну вечерю ви можете організувати у звичайному ресторані. Незважаючи на те, що він буде не таким прикольним, вечеря може сподобатися дівчині.

Серенада під вікном

Не менш прикольним подарунком для дівчини 16 років може стати серенада під вікном. Такий подарунок дозволить юної красуні відчути себе Джульєттою, що напевно кожній дівчині хочеться випробувати в такому віці. Для організації такого подарунка необов’язково вміти співати або грати на музичному інструменті. Адже ви можете попросити своїх друзів допомогти вам у цій справі.

Іграшкова рибка в акваріумі

Безсумнівно, самим прикольним подарунком може стати домашнє тварина. Однак робити такі подарунки не варто, адже навіть якщо людина любить тварин, то невідомо, чи готовий він їх заводити. Тому замість справжнього улюбленця ви можете подарувати дівчині на 16 років роботизовану іграшку. Перевагу краще віддати роботизованим рибкам в акваріумі. Сучасні моделі таких рибок виглядають, як справжні, так що у вас вийде здивувати дівчину.

***

Привітання з Днем Народження: Дівчинці

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон