Що прикольного подарувати хлопчику на 15 років на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для хлопчика на 15 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Будь-яка людина, який вибирав подарунки для підлітків, знає про те, що в цій справі акцент необхідно зробити на оригінальності подарунка. Тому якщо ви шукайте, що можна подарувати хлопцеві на 15 років, то в першу чергу зверніть увагу на прикольні подарунки.

Квиток на великий спортивний захід

Якщо хлопець любить спорт, наприклад, футбол, то прикольним подарунком для нього стане квиток на по-справжньому велике спортивне дійство. Такий подарунок припаде до смаку багатьом хлопцям, навіть тим, хто не є затятим шанувальником спорту. Адже молодій людині потрібно на собі відчути атмосферу, яку несе спортивна арена.

Ігровий кермо для пк

Більшість молодих хлопців любить комп’ютерні віки. Ну а 15 років – це той вік, коли хлопці найбільш часто грають у них, витрачаючи на це чимало часу. Проте в цьому немає нічого поганого, адже багато нинішні мільярдери проводили багато часу за комп’ютерними іграми, і це не завадило їм заробити свої мільярди і стати відомі на весь світ особистостями. Так що якщо ви шукайте прикольний подарунок хлопцю на 15 років, то можете подарувати йому якісний кермо для комп’ютера, від якого він точно буде в захваті.

Прикольна толстовка

Молодь любить носити незвичніше і оригінальні речі. Тому якщо ви шукайте прикольні подарунки хлопцеві на 15 років, то зверніть погляди на молодіжні речі. Особливу увагу коштувати приділити толстовкам, так як молоді хлопці люблять цю річ. Більш того, на ринку представлений величезний асортимент молодіжних толстовок з незвичайним дизайном, так що вам буде досить просто вибрати дійсно цікаву модель.

Будильник з мішенню

Якщо ви знаходитесь в пошуках прикольного подарунка для хлопця на 15 років, то зверніть увагу на оригінальні будильники, які останнім часом люди дарують один одному все частіше. І це не дивно, адже в магазинах зараз представлений дійсно великий вибір жіночих будильників на будь-який смак. Так, для п’ятнадцятирічного хлопця ідеально підійде будильник з мішенню, який вимикається лише в тому випадку, якщо вистрілити в нього з лазерного пістолета. У таких будильників є кілька режимів, так що хлопець зможе налаштувати її повністю під себе.

Зовнішній акумулятор незвичайного дизайну

Ні для кого не секрет, що більшість п’ятнадцятирічних хлопців у школі на уроках грають в ігри на своїх телефонах. Останнім часом це трапляється все частіше, так як зараз практично у всіх молодих хлопців з’явилися сучасні телефони, на які можна завантажити чимала кількість цікавих ігор. Так що в багатьох хлопців до кінця навчального дня телефони повністю розряджаються. Щоб допомогти хлопцеві позбутися такої проблеми, ви можете подарувати йому зовнішній акумулятор. Ну а якщо ви підберете для нього зовнішній акумулятор незвичайного дизайну, то цим аксесуаром він точно здивує своїх однокласників.

Шкіряний браслет з металевою пластиною для гравіювання

Прикольним подарунком для хлопця на п’ятнадцятиріччя стане шкіряний браслет з платівкою для нанесення гравіювання. Перед тим, як дарувати йому такий браслет, вам потрібно буде замовити гравіювання. На платівці ви можете написати будь-яку інформацію, в тому числі і ініціали винуватця торжества.

Гуртка «Кастет»

Якщо ви хочете зробити символічний, але прикольний подарунок хлопцю на 15 років, то зверніть увагу на сучасні оригінальні гуртки, які давно перестали бути банальним презентом. Для хлопця такого віку відмінним вибором стане гуртка «Кастет», яку ви можете замовити в інтернеті.

Бездротова клавіатура для мобільного телефону

Практично всі молоді хлопці люблять всілякі сучасні гаджети. Тому при виборі прикольного подарунка хлопцеві на 15 років, ви можете придивитися до сучасних технічних аксесуарів. Прикольним вибором стане бездротова клавіатура для телефону.

Ігрова приставка Dandy

Якщо ви хочете по-справжньому здивувати хлопця на 15 років, то знайдіть для нього стару приставку Dandy і набір картриджів для неї. Такий подарунок напевно сподобається йому, адже багато сучасні хлопці мріють пограти в те, у що грала минулого покоління.

Радіокерований квадрокоптер

Популярність квадрокоптеров зараз важко переоцінити. Про них нині говорять у всьому світі. Тому багато хто хоче мати власну модель, яку можна використовувати для різних цілей. І можете бути впевнені в тому, що кожен п’ятнадцятирічний хлопець хотів би мати власний квадрокоптер. І якщо ви шукайте прикольний, але цінний подарунок хлопцю на 15 років, то можете доглянути йому такий літальний апарат.

Прикольний світильник

Всі молоді люди хочуть облаштувати свою кімнату особисто під себе. Не є винятком і п’ятнадцятирічні хлопці, яким можна також дарувати предмети для прикраси інтер’єру. Але якщо ви не хочете робити банальний подарунок, то ви можете доглянути хлопцеві на 15 років прикольний настінний світильник, який може стати справжньою окрасою його кімнати. Ідеальним вибором для хлопця такого віку стане 3D світильник у формі м’яча, хокейної шайби або автомобіля.

***

Привітання з Днем Народження: Хлопчику

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон