Що прикольного подарувати хлопцеві на 16 років на день народження. Не знаєте, який подарунок зробити для хлопця на 16 років. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Коли хлопцеві виповнюється 16 років, то це говорить про те, що він вже переступив межу дитинства і вступив у доросле життя – він стає чоловіком. І в такий знаменний день просто необхідно піднести молодій людині відповідний подарунок. Але ось тут часто доводиться стикатися з хвилюючим багатьом питанням, що йому подарувати? З одного боку це людина, яка стає мужньою людиною, а от з іншого він може залишатися таким же пустуном. Отже, який подарунок можна подарувати хлопцеві на День Народження, коли йому виповнюється 16?
Як варіант, багато воліють дарувати в такий день хороший парфум, оскільки, на думку більшості, від хлопця повинно приємно пахнути, та й він сам повинен розуміти це. Але тільки не потрібно забувати і про те, що такий презент може припасти хлопцеві не до вподоби, так як він може прийняти це як натяк. Дарувати парфуми потрібно вміти правильно. Наприклад, в супроводі з подарунок можна додати: «Ти завжди пахнеш приємно, але мені хотілося б відчувати аромат, подарований мною. Мені це було б приємно».
Важливо відзначити, що 16-річні хлопці, так і хлопці старшого віку, без розуму від усього, що пов’язано з комп’ютерною технікою, зброєю та автомобілями. Саме тому, як варіант, можна подарувати такий непоганий подарунок, як пізнавальну книгу з подібною тематикою.

Захоплення теж мають значення

Необхідно бути в курсі того, якими захопленнями цікавиться небайдужа людина. Якщо на даний момент це не представляється можливим, то можна піднести йому в подарунок квитки на захоплюючий фільм або влаштувати йому вечірній салют. Все залежить від фантазії, не потрібно боятися експериментувати.
Якщо молодій людині до душі перегляд фільмів, так чому б не подарувати йому диск з комедією, яку він ще не бачив? Хлопця треба здивувати. І зовсім не обов’язково здивувати його подарунком, для нього важливіше буде увага й на те, що ви знаєте про його уподобання.
Можна пройтися по магазинчиках, що спеціалізуються на модних і оригінальних подарунки, і підібрати щось для 16-річного хлопця. Найголовнішим подарунком для нього стануть враження, отримані від подарунка. Ну, навіщо йому річ, яка буде покриватися пилом десь на шафі?
Якщо хлопець любить щось колекціонувати, то потрібно попрацювати і спробувати відшукати якусь річ, яка буде гармоніювати в його колекції. Якщо ви знаєте про захоплення хлопця, то це вам величезний плюс, так як дозволить значно полегшити пошуки гідного і цікавого подарунка.
Потрібно намагатися підносити прикольні подарунки, тому що в цій справі відіграє величезну роль саме оригінальність. Завжди приємно отримати прикольний подарунок, ніж простеньку річ, яка є у кожного другого.

Відомо хобі хлопця? Знайдеться подарунок!

У такому віці, як 16 років у молодої людини часто з’являється велика кількість захоплень, виходячи з яких, у нього є бажання проявити себе багато в чому.
Якщо хлопець захоплюється спортом, то можна піднести йому безліч тематичних презентів: тренажери, гирі, м’ячі або уніформу.
Якщо ж молода людина не раз заводив розмову про те, що хоче вміти грати на гітарі, то варто прислухатися до цього. Прикольно було б піднести йому гітару у формі сексуальної дівчини. Він вже точно оцінить такий жест.
Йому подобається грати в настільні ігри? Тоді можна подарувати настільну рулетку. А може краще подарувати колоду вельми забавних карт? Приміром, на них можуть бути зображені якісь оригінальні картинки, які бавили би компанію, грає ними.
Молодий чоловік без розуму від зимового спорту? Саме час піднести йому оригінальну шапочку (можна з бубенчиком!).
Захоплюється туристичними походами? Для туриста немає нічого корисніше, ніж компас, на який можна нанести спільне з хлопцем фото (бажано, щоб воно було забавним).
Якщо молода людина проводить багато часу за комп’ютером, то можна піднести йому класну комп’ютерну мишу. Приміром, непоганим варіантом стане миша, виконана у формі його улюбленого футболіста або хокеїста.
Якщо хлопець любить рибалити, так чому б не подарувати йому спеціальний стільчик, додавши до нього смішний презент – крем від комарів?

Екстремальні подарунки хлопцеві на 16 років

Багато шістнадцятирічних підлітків, які без розуму від екстриму. Їх складно здивувати катанням на скейтборді або гонками на велосипеді. Є деякі варіанти екстремальних і прикольних подарунків, які зможуть подарувати молодикові незабутні враження та емоції.
1. Політ на літаку! Уявіть, скільки вражень від цього буде отримано!
2. Стрибок з парашутом – відмінний вибір, щоб полоскотати його нерви.
3. Занурення з аквалангом.
4. Катання на квадроциклі десь у безлюдному місці. Нехай поганяє»
А ось останній варіант дуже прикольний. Не зводить хлопця в луна-парк, оплативши квиток на американські гірки. Можна зняти з ним відеоролик і отримувати класні емоції знову і знову.

***

Привітання з Днем Народження: Хлопчику

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон