Що прикольного подарувати коханому на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для коханої. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Побутує думка, що для рідних і близьких набагато простіше вибирати подарунки на день народження або інші свята, ніж для малознайомих людей. Почасти така версія правдива, так як вибирати подарунок добре знайомій людині можна спираючись на його смаки, погляди і уподобання. Більш того, якщо вам людина дійсно близький, то ви можете знати, що йому по-справжньому потрібно. Однак це не завжди відповідає дійсності. Часом буває набагато важче вибрати подарунок саме дорогій людині. Відбувається це з тієї причини, що люди хочуть максимально порадувати і здивувати своїх близьких і рідних.
Складності при виборі подарунку близькій людині можуть торкнутися абсолютно всіх. Досить часто вони з’являються у дівчат, які вибирають презенти для своїх хлопців. І це не дивно, адже кожна дама хоче знайти дійсно прикольні подарунки коханому хлопцеві на день народження, так як часом вони цінуються набагато більше, ніж дорогі презенти.

Форма улюбленої спортивної команди

Якщо ваш хлопець любить спорт, а ви знаєте, за яку спортивну команду він хворіє, то такий подарунок стане ідеальним вибором. Хлопець напевно не буде чекати від своєї дівчини такий незвичайний презент. Тому він буде виглядати кумедно і несподівано.

Оригінальна комп’ютерна мишка

Прикольним подарунком для хлопця на день народження стане бездротова комп’ютерна мишка з оригінальним дизайном, наприклад у формі автомобіля. Такий подарунок сподобається кожній молодій людині, адже практично всі проводять за комп’ютером чималу кількість часу. Тому оригінальна мишка порадує і здивує хлопця в день його народження.

Популярна комп’ютерна гра

Чоловіки в будь-якому віці люблять грати в комп’ютерні ігри. З їх допомогою вони розслабляються і відпочивають від роботи та навчання. І якщо ваш хлопець періодично грає на приставці або комп’ютері, то на день народження ви можете вручити йому популярну гру, яка йому сподобається. Таких презентів хлопці від дівчат не чекають, так що вам вдасться його здивувати.

Настільна гра

Такий подарунок завжди вважався доречним для людей будь-якого віку. Так що якщо ви вибираєте прикольні подарунки коханому хлопцеві на день народження, то обов’язково зверніть увагу на настільні ігри. Не потрібно думати, що такий подарунок буде виглядати по-дитячому, адже в настільні ігри люди грають в будь-якому віці. Крім того, такий презент допоможе вам коротати довгі зимові вечори з вашим коханим.

Оригінальний світильник

Якщо у вас серйозні стосунки з вашим хлопцем, то ви можете подарувати йому що-небудь для прикраси інтер’єру. Ідеальним вибором стане світильник з незвичайним дизайном. Зараз в інтернеті можна замовити настінні світильники з вашими фотографіями, виконаними в стилі поп-арт.

Скарбничка з прикольною написом

Якщо ви з вашим молодим чоловіком мрієте відвідати екзотичну і красиву країну, наприклад, Кубу, то ви можете подарувати йому на день народження скарбничку з написом «Збираємо на Кубу». Такий презент буде виглядати кумедно і цікаво. І хоча, відкладаючи дрібниця в скарбничку, не накопичити на Кубу, але такий подарунок може стати поштовхом до здійснення вашої давньої мрії.

Кружка з підігрівом від USB

Більшість чоловіків проводить чималу кількість комп’ютера. Особливо це стосується тих представників сильної половини людства, які працюють за комп’ютером. Сидячи біля монітора, чоловіки зазвичай п’ють чай або каву, який може допомогти їм зосередитися на роботі. Часом чоловіки так старанно трудяться, що забувають про напій, який стоїть поруч з ними, і він остигає. Уникнути цього допоможуть сучасні гуртки з підігрівом, які працюють від USB. Така гуртка одночасно стане і прикольним і корисним подарунком для коханого хлопця, особливо якщо він працює в офісі.

Подушка з вашою фотографією

Якщо ви не живете зі своїм хлопцем, то ви можете подарувати йому на день народження оригінальну подушку, з вашою фотографією. З цієї подушкою хлопець не буде розлучатися з вами навіть вночі. Якщо молодий чоловік вас любить, то такий презент йому точно сподобається.

Сертифікат в СПА-салон

Зазвичай подібні подарунки вручають дівчатам, але якщо ви шукайте дійсно прикольний подарунок своєму коханому хлопцеві на його день народження, то сертифікат в СПА-салон може стати ідеальним вибором. Не потрібно думати, що таким подарунком ви разыграете свого коханого, адже він буде корисний йому. Адже зараз в салонах проводять чималу кількість процедур для чоловіків.

Набір «Справжній чоловік»

У багатьох магазинах подарунків можна знайти набори для справжніх чоловіків. У них входять: молоток, соска і жолудь. Такий презент не буде корисний для хлопця, але він точно розвеселить його.

Плед з рукавами

Якщо ви хочете проявити турботу про свого хлопця, але при цьому шукайте прикольні подарунки для нього, то ви можете подарувати йому теплий плед з рукавами. Не потрібно думати, що це виглядає по-жіночому. Адже і чоловікам іноді хочеться закутатися в плед.

Сонячний акумулятор для смартфона

Якщо ви хочете піднести своєму хлопцеві прикольний подарунок, який був би для нього корисний, ви можете доглянути зовнішні сонячні акумулятори для смартфонів. З таким аксесуаром телефон вашого хлопця буде завжди заряджений. До цього презенту можна додати листівку з написом «З днем народження. Я завжди чекаю твого дзвінка». Якщо ви не можете знайти сонячні акумулятори, то можете доглянути звичайні, які представлені у всіх магазинах електронної техніки.

Толстовка з зображенням

Прикольним подарунком коханому хлопцеві стане толстовка з цікавим, оригінальним або веселим зображенням, яке можна нанести на будь-якій друкарні. Малюнок можна вибирати практично будь-хто. Однак не варто розміщувати на толстовку вашу спільну фотографію. Багатьом хлопцям незручно носити такі речі.

***

Привітання з Днем Народження Коханому

***

Прикольні привітання з днем народження коханому на телефон