Що прикольного подарувати жінці на день народження. Не знаєте який зробити подарунок для жінки. Наш сайт допоможе з вибором подарунка. Безліч чудових ідей.
Прикольні подарунки прийнято дарувати чоловікам, особливо тим, хто любить товариство і регулярно відвідує пивні компанії однодумців. Але й жінкам можна дарувати прикольні подарунки, які будуть яскравими і незвичайними, а так само приємно порадують винуватицю торжества. Подарувати його можна в будь-якій обстановці, якщо дотримуватися кількох простих правил. Адже весь ефект залежить від поєднання таких факторів, як несподіванка подарунка, почуття гумору у винуватиці торжества, а так само від віку іменинниці і обстановки. Ось як можна вибрати прикольний подарунок для жінки.

Особливості вибору прикольного подарунка для жінки

Вік і почуття гумору. Подарунки з гумором люблять всі жінки, проте почуття гумору може бути у кожної жінки різним. Хтось регоче над сальними анекдотами і з задоволенням прийме подарунок з відвертими натяками, а хтось терпіти цього не може і фривольний подарунок сприйме, як образа, не побачивши в цьому нічого смішного. Тому перш, ніж дарувати такий подарунок, потрібно знати, як він буде сприйнятий жінкою. Ну і, звичайно, не варто дарувати прикольні подарунки тим, хто недавно пережив складну психологічну ситуацію, депресивний стан і чекає реальної підтримки.

У таких людей зазвичай різко знижується почуття гумору, тому навіть прикольний подарунок ніяк не буде сприйматися і жінка може вже на наступний день передарувати його подрузі або просто викинути на смітник. Що стосується віку, то подарунки з гумором можна дарувати будь-якій жінці. Молоді жінки більш розкуті і їм можна дарувати прикольні подарунки у великій кількості, особливо, якщо вони містять сексуальні натяки. А ось жінці похилого або середнього віку краще дарувати подарунки з гумором, але без відвертості. Вони це сприймуть правильно, особливо, якщо подарунок вибраний з любов’ю або піклуванням.

Ваші стосунки з жінкою. Те, що вона з задоволенням прийме від подруги або коханого, вона не прийме від сторонньої людини. Тому прикольні подарунки краще дарувати подрузі, однокласниці і колезі, а так само родичці або подрузі матері. Але прикольний подарунок не варто дарувати вчитель, викладачці у вищому навчальному закладі, своєї бабусі або навіть мамі. Багато з них можуть бути сприйняті, як панібратство, і викликати негативну реакцію, незважаючи на те, що від іншої людини вони будуть прийняті з вдячністю і любов’ю.

Дарувати прикольний подарунок начальниці? Залежить від її віку і відношення до колективу. Суворою бізнес-леді, особливо старше 40 років, не варто дарувати прикольні подарунки самостійно. Нехай це зробить весь колектив. Зате молода начальниця з задоволенням прийме від вас прикольний подарунок та відносини з нею у вас будуть більш м’якими і теплими. Можливо, що такий подарунок покладе початок вашим дружнім стосункам.

Що подарувати жінці на день народження з прикольних подарунків?

Родичці можна подарувати прикольні тапки для прибирання. Зовні вони схожі на звичайні кросівки, тільки внизу зроблені з гумової бахромою, яка допомагає чисто мити підлогу. Цей подарунок виглядає цікаво, але оцінити його може тільки людина з добре розвинутим почуттям гумору. Такий подарунок можна подарувати і прибиральниці, разом з коробкою цукерок і шампанським, а так само молодшій сестрі або людині з гумором. Тому, що, якщо його подарує свекруха невістці, він може бути сприйнятий як образа і нав’язування їй ролі домробітниці. Але якщо між ними добрі стосунки, такий подарунок буде сприйматися, як привід для сміху.

Золота гиря-скарбничка. Її можна подарувати будь-якій жінці, особливо, якщо вона займається спортом або регулярно відвідує фітнес-зал. Гроші люблять всі, і така скарбничка буде сприйматися, як дорогий і дуже цінний подарунок. Його можна подарувати не тільки дорослій жінці, але і підлітку. Адже завжди цікаво, скільки ж монет золотого кольору поміститися в цій скарбничці? Але не тільки таку скарбничку можна подарувати жінці. Є багато скарбничок з прикольними написами і формами. Наприклад, у формі цегли, золотого злитка і т. д.

Гуртка у формі об’єктива. Її можна подарувати жінці, яка захоплюється фотографією. Вона буде красиво виглядати на столі мандрівниці або сильної жінки з чоловічим характером. Тому таку кружку можна дарувати не тільки чоловіка, але й жінки.

Цікаві настінні годинники. Їх можна подарувати начальникові або вчитель. На них цифри розкидані в різному напрямку і написано «Та яка різниця». Цей подарунок буде цікаво виглядати не тільки вдома на кухні, але і в офісі, кабінеті директора фірми, якщо це людина з гумором.

Модні чохли для мобільного телефону або прикольні рамки для фото. Їх можна подарувати подрузі, молодшій сестрі або однокласниці. Цей подарунок сподобатися будь-якій модниці, особливо, якщо він виконаний у гламурних рожевих кольорах.

***

Поздоровлення з Днем Народження Жінці

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон