Якщо ви живете в селі або маєте дачу у власності, то у вас є можливість не тільки заробляти гроші на розведенні живності, але і з часом стати власником успішного бізнесу. Але при цьому слід пам’ятати, що на кількох сотках великих грошей не заробити. Для стабільного бізнесу на розведенні тварин, з великими оборотами і хорошим прибутком, вам буде потрібно досить велика ділянка. Але це, звичайно, дивлячись яким тваринам віддати перевагу. Для розведення деяких особин великого простору не потрібно. Але давайте розглянемо цей варіант бізнесу по порядку.

Яких тварин розводити? Якщо вам прийшла в голову ідея заробітку на розведенні домашніх тварин, спочатку потрібно визначитися, яких особин розводити. Тут досить багато варіантів. Ми з вами будемо розглядати дрібних тварин, таких як домашня птиця, гризуни або навіть екзотичні кішки. Що стосується більш великої худоби, то про нього розповідається в окремому матеріалі.

Птах в домашніх умовах:

• Гуси. Досить невибаглива птах. На зимовий період їй потрібно критий загін для ночівлі і невеликий обгороджений ділянку для прогулянок. Влітку гуси чудово пасуться і за межами ділянки, харчуються самостійно, але за ними треба стежити. Взимку, зрозуміло, буде потрібно багато корму, так як трави для самостійного харчування не буде.

• Кури. Розведення курей – досить поширене явище. Їх тримає величезна частина населення, але мало хто для прибуткового бізнесу. В основному розводять курей для себе або невеликого додаткового заробітку на продажу яєць. Для ведення успішного бізнесу їх має бути дуже багато.

• Качки. Не менш невибагливі птахи, порівняно з гусьми. Але різниця між їх вмістом і розведенням все-таки велика.

• Перепела. Для утримання цього виду птиці потрібно досить об’ємне приміщення (тепле) з численними клітками. Деякі розводять перепілок навіть в квартирах, але при такому варіанті багато прибутку не отримати.

• Павичі. Це екзотичні птахи. Розведення їх у домашніх умовах – відносно нова ідея для бізнесу, але водночас і прибуткова. Звичайно, на початку доведеться добряче витратитися. Крім цього, розведення павичів вимагає особливих умов їх утримання та досить грамотне ставлення.

• Цесарки. Розведення в домашніх умовах цесарок, також як і вирощування гусей і курей – досить прибуткова і цікава ідея для прибуткового бізнесу. Такий вид птахівництва найбільш поширений на Заході, тоді як у Росії він тільки набирає оберти популярності. Ринок поки ще вільний, тому у вас є відмінна можливість зайняти своє вигідне місце.

• Фазани. Теж відносно нова і прибуткова ідея для домашнього бізнесу, так як ця птиця має величезний попит, малу конкуренцію і високу вартість.

• Індики. Розведення індиків в цілях побудови успішного бізнесу вже давно користується популярністю. У країнах Європи і Америки м’ясо цієї птиці добре цінується. Воно володіє корисними властивостями, високими смаковими якостями і вважається дієтичним. Крім цього, на індичатину сьогодні великий попит, тому з реалізацією проблем у вас не повинно виникнути.

• Куріпки. Початкових вкладень такий бізнес практично не вимагає, що є величезним плюсом для багатьох підприємців-початківців.

• Голуби. Така сфера діяльності, як розведення голубів в домашніх умовах для бізнесу, здатна приносити вам чудову прибуток. Але це тільки за умови, що ідея буде реалізована грамотно і вміло.

• Папуги. Вже досить тривалий час папуги є популярними домашніми улюбленцями. Безліч людей просто обожнюють цих милих, говорять пташок. Крім того, на них досить великий попит – пернатих швидко розкуповують в зоомагазинах.

Інша живність:

• Тхори. Досить прибутковим бізнесом і водночас цікавою знахідкою для мешканців заміських будинків може стати розведення тхорів. Відразу хочеться сказати, що такі тварини вимагають простору, тому займатися їх розведенням у міських помешканнях вкрай не бажано. Вам буде потрібно окреме приміщення і клітки для тхорів.

• Шиншили. Це бюджетний варіант бізнесу в домашніх умовах. До того ж він ще і досить цікавий. Ці тварини невибагливі в умовах проживання та харчування, але при цьому прибуток ви будете отримувати хорошу.

• Собаки. Якщо правильно підійти до даної ідеї і все грамотно організувати, прибуток з такого бізнесу буде високою і стабільною. Але тут ще дуже важливо – правильно вибрати породу.

• Бджоли. Бджільництво в домашніх умовах – досить перспективна ідея для бізнесу, але підійде далеко не кожному, втім, як і багато інші. Зазвичай такий бізнес виростає з простого хобі, але якщо ви ніколи цим не займалися і вважаєте, що впораєтеся, варто спробувати себе в бджільництві.

• Норки. Якщо ви бажаєте організувати власний бізнес в тваринницькому господарстві в домашніх умовах, ми можемо порекомендувати вам спробувати з розведення норок. Це досить вигідне заняття, і якщо його правильно організувати, то такий бізнес принесе вам великий і стабільний заробіток.

• Соболь. Розведення соболя – досить витратна справа. До того ж вона вимагає великих знань, праці і досвіду. Але в теж час, при правильній реалізації, ця ідея домашнього бізнесу принесе високий дохід.

• Кролики. Розводити кроликів для заробітку в домашніх умовах не складно, вигідно і не надто витратно. Вам буде потрібно окреме приміщення для них і грамотно споруджені клітини.

• Кішки. Ці домашні тварини є практично у кожного в будинку. Ви можете перетворити просте утримання тварини для душі до розведення і отримання хорошого прибутку. Породу кішок для розведення та успішного бізнесу теж потрібно правильно вибрати.

Отже, ми з вами розглянули можливі варіанти тварин і птахів, яких можна розводити в домашніх умовах для успішного ведення бізнесу і отримання стабільного заробітку. Вам залишається тільки вибрати свій напрямок, який вам більше підходить. Детальніше про побудову бізнесу на розведенні кожного з перерахованих тварин, можна впізнати в окремих матеріалах, присвячених конкретним напрямом домашнього бізнесу.