Що таке smm просування в соціальних мережах

9-1-2021

 

smm просування в соціальних мережах - MyLink
 

Просування за допомогою ssm (social media marketing) є дієвим засобом до досягнення розкрутки вашого сайту.  Даний процес на сьогоднішній день досить популярний і затребуваний. А все тому, що велика частина ваших потенційних клієнтів зареєстрована і мешкає в таких соціальних мережах, як ВКонтакте, facebook, instagram та ін цей спосіб просування можна ще назвати «зовнішня оптимізація порталу», так як для просування ми працюємо з зовнішніми засобами, уникаючи робіт на самому сайті. Головним принципом smm є залучення людей з соцмереж. Щоб цього домогтися, нам доведеться попрацювати з самою соцмережею. Даний спосіб оптимізації сайту цілком доступний за ціною навіть початківцям!

Отже, тепер докладніше про те, як працює smm.

Створення початкової платформи – почати можна зі створення групи / пабліка / інформаційної сторінки в соцмережі. Даний спосіб підійде для таких мереж, як вконтакте і facebook. Якщо ж ви хочете просувати свій товар через tweeter, тоді потрібно буде створити мікроблог і вести його.

– після створення групи / блогу займіться його наповненням. Придумайте привертає назву, красиво оформите аватар групи і меню (якщо таке є), залийте фотографії з вашого сайту. Не забудьте створити розділ питання і відповіді, де користувачі зможуть задавати питання і своєчасно отримувати на них від вас відповіді. Додайте на сторінку посилання на ваші зовнішні сайти і контакти.

Тактика залучення

Після того, як ви зрозумієте, що ваш паблік готовий, починайте залучення в нього користувачів мережі. З дозволу адміністрації популярних груп, можете рекламувати свою групу через них або публікувати інформацію про групу на особистих сторінках, в іграх. Даний спосіб є абсолютно безкоштовним, але зажадає часу, терпіння і комунікативних навичок.

Також ви можете скористатися послугою контекстної реклами в соціальній мережі. Така реклама налаштовується за допомогою таргетингу і показується тільки певної цільової аудиторії. Ефект від таргетингової реклами не змусить себе довго чекати. Даний спосіб ідеально підійде власникам інтернет-магазинів, яким важливо прорекламувати і продати свій товар.

Створення якісного контенту

Після всього виконаного, не забувайте про свій паблік ні на добу. Група повинна бути живою! що це означає? викладайте по кілька цікавих постів за день, стимулюйте відвідувачів до перегляду і спілкування, відповідайте на їх коментарі та питання.

Досягнення конверсії

Необхідно домогтися конверсії учасників пабліку в потенційних клієнтів. Для цього не забувайте залишати свої контактні дані, при цьому заохочуйте залишення контактних даних самими користувачами. Хорошим рішенням буде направляти користувачів соцмереж на посадкову сторінку вашого сайту.

Пам’ятайте: чим більше відвідувачів залучите ви через соціальні мережі – тим вище буде трафік на ваш сайт в інтернеті. Причому трафік буде якісним, за рахунок тільки цільової аудиторії. А це в свою чергу позитивно оцінять пошукові системи. Як наслідок – позиції вашого сайту в пошуку будуть рости.