У Ростовській області В Примиусье члени пошукового загону «Міус-Фронт» виявили останки бійця Червоної Армії з ликами святих на його черепі. Бійці виявили у траншеї зі зброєю, навколо нього було багато гільз, поруч знайшли останки його товариша, однак на його черепі ніяких зображень не було. З особистих речей військовослужбовця вдалося встановити, що він служив у 339-ї стрілецької дивізії з Ростова.

Походження ликів святих мають з’ясувати експерти, але, як вважають пошуковики, під пілоткою солдат міг тримати листівку з молитвою, на якій були образи святих, які закарбувалися після його смерті.

У Ростовській області виявлений череп полеглого бійця з ликами святих (3 фото)

“Ця, безумовно, унікальна знахідка, потребує глибокого осмислення суспільства. Навколо тіла солдата було багато стріляних гільз, що говорить про те, що бійці вели безперервний вогонь по ворогу. Для нас, пошуковців, давно і абсолютно ясно, що всі загиблі за своїх товаришів, за свій народ, за свою Вітчизну, – святі. Ця знахідка – зайве тому підтвердження!”, – сказав керівник пошукового загону Андрій Кудряков.

У Ростовській області виявлений череп полеглого бійця з ликами святих (3 фото)

Звідси