Увечері 2 липня в центрі Воронежа банда бійців ММА побила 23-річного скейтера Едуарда. Кілька міцних хлопців підбігли до Едуарду і стали наносити йому удари по голові. В результаті даного інциденту скейтер отримав струс мозку і перелом носа зі зміщенням. У поліції, куди звернувся потерпілий, завдані йому травми оцінили травмами середньої тяжкості, однак, те, що збожеволілі бійці будуть відповідати за законом, вірять далеко не всі.

«Я не зробив нічого поганого, вони навіть слухати мене не стали, одразу били. Без розмов, – розповідав Едуард в поліції. – З деякими був особисто знайомий, з деякими заочно. Всі знають, що вони займаються в “Voronezh Fight Team”. Було страшно, що я не виживу. Я вмивався в калюжі власної крові», – розповів Едуард.

У Воронежі компанія бійців ММА побила скейтера (4 фото)

Як зазначають місцеві жителі, подібні історії з бійцями ММА відбуваються регулярно. Раніше конфліктні ситуації вони створювали в кафе та барах, але після того як їх перестали туди пускати, вони стали випробовувати силу на людей з вулиці, які не мають ніякого відношення до спорту.

У Воронежі компанія бійців ММА побила скейтера (4 фото)

Повідомляється, що ватажок банди бійців якийсь Кирило Т. Хтось із батьків хлопця займає високопоставлену посаду в адміністрації міста, а тому він впевнений у своїй безкарності. Батьки інших бійців також мають якийсь вплив у місті, а бо всі вони впевнені в тому, що їм все зійде з рук.

У Воронежі компанія бійців ММА побила скейтера (4 фото)

Звідси