Успіх роботи на Форекс завдяки японським свічкам – це новий метод, покликаний самим ефективним і цікавим способом. Для процесу аналізу та успіху на ринку Форекс – використовуються японські свічки. У 90 – х роках ХХ століття, відомий чартист Стів Нісон відтворив процес вивчення найстарішою японської техніки відстеження ціни розвитку на біржі. Про такому способі прогнозування він дізнався від одного успішного трейдера Японії. Після чого Стів Нисов ретельно вивчав принцип роботи та закономірності успішних результатів японських свічок, і він вирішив, що варто дізнатися світу про такому проектуванні ринку західних трейдерів. Популярність методу стала настільки великою і відомою, що Стів Нісон став культивованими символом японських свічок.

Свічкам відповідає певний графік, який схожий з західними барами за своєю цінової інформації. Але існує явне переважне відмінність у японських свічок, а саме просторова перцепція, яка своєю присутністю здатна зробити величезні просування в доході. Візуально картина допомагає в швидкому запам’ятовуванні та приємного споглядання того, що відбувається.

Дані підстави для японських свічок схожі на графіки барів, а саме сама вартість відкриття, мала і найвища точка цінності, вартість закриття. Чотирикутна фігура має назву: корпус свічки – расценочный охоплення між початком і кінцем ринкового періоду. Коли корпус свічки має колір, слід зазначити, що вартість на момент початку періоду була значно меншою цінністю, ніж по закінченню сесії, але якщо колір білий – слід, що ціна стала більше первісної. Білі свічки – знак ростової характеристики ринку, чорні – знак культу спаду. Довжина тіней – ознака невпевненості: чим більше довжина, тим ринок переменчивее. Розворот ринку гарантують непомітні тіла і протяжні тіні. Якщо ви є підприємцем на біржі Форекс, то найкращим варіантом для успіху в роботі прогнозування є японські свічі.

Фігури властиві японських свічок з’явилися давно. З середніх віків люди, які займаються торгівлею, відзначили для себе, що для визначення вигідною фази торгівлі, є різні фігури японських свічок з 4 – х свічок чорного кольору. Після чотириденного зростання, може статися спад цінових характеристик, тому якщо існує впевненість, то потрібно здійснювати покупку чи продаж четвертої чорної точці свічки.

Граничні ціни періоду характеризують тонкі лінії над різними рівнями корпусу. Лінії мають назву тіні, сама найвища точка – максимальна ціна, найнижча точка тіні – мінімальна ціна. «Потрібно звертати більшу увагу на тіло свічки» – таку думку в експертів. Для різних періодів ринку існує близько тринадцяти різновидів японських свічок, що дає право на три аналізованих процесу ринку з допомогою силових мощей: тіла свічки, тіні і заперечення.

Ви маєте право використовувати даний метод у будь-який час доби, а також має право вирішувати кількість часу, процесу, даної методики успішної роботи. Японські свічки використовуються для того, щоб ви могли припустити і побачити цінову характеристику біржі, а значить, від вашого бажання залежить період часу прогнозування торгової ситуації, з допомогою японських свічок на обраному проміжку часу.

Успіх роботи на Форекс завдяки японським свічкам, буде залежати від відображення довжини тіла, який показує розмах цінових вартостей: із збільшенням довжини, контрастніше стає ринок. Японські свічки своїми комбінаціями і світінням, дозволяють робити певні висновки, які ніколи не виявляються марними. Якщо навчитися й придбати досвід у розрахунку динаміки цінових характеристик, то можна зробити і досягти величезних перемог на біржі Форекс.