Наші співвітчизники звикли, що при покупці будь-якого товару, у них є можливість побачити і повертати його в руках. Але ніхто не замислюється про те, яку націнку роблять магазини за таку можливість. А інтернет-магазини програють реальним саме в цьому.

Бізнесменам-початківцям варто продавати ті товари, які можна купити, спираючись тільки на зображення в Інтернеті і викладене опис або характеристики, наприклад книги, нескладна техніка або канцтовари. Варто віддавати перевагу відомим торговим маркам або тим, хто може здійснити якісний і недорогостоящий товар.

Необхідно визначитися який товар ви будете продавати, щось особливе або розрахований на всі категорії споживачів. Продумайте логістичну схему і цінову політику.

Краще закуповувати товар у оптових постачальників. Так можна встановлювати розумні ціни, не втрачаючи при цьому власного доходу. Розподіліть штат своїх працівників обов’язків. Зробіть оплату за товар не тільки у вигляді банківських переказів або готівкою, введіть можливість учасникам платіжних систем, наприклад, webmoney або яндекс.гроші, оплачувати товар з електронного гаманця.

Розробіть простий і зрозумілий сайт магазину, який містить детальну інформацію про вас та про товар, але не забудьте додати якусь родзинку, щоб не злитися в натовпі інших сайтів. Попрацюйте над просуванням інтернет-магазину.

Саме за інтернет-магазинами майбутнє ринку товарообігу.