Продаж автозапчастин завжди буде актуальна, так як ще не придуманий альтернативний вид транспорту, доступний для усіх верств населення. Існує система продажів автомобільних аксесуарів під назвою «2 Мотора».

Якщо у вас є бажання працювати на себе, то для початку вам рекомендується зайнятися розробкою бізнес-плану та оформленням свого бізнесу. Плюс в подібній системі роботи у тому, що ви не будете залежати від примх начальства і процесу виробництва.

На початковому етапі розвитку своєї справи постарайтеся почати роботу в невеликому масштабі, наприклад, постачати запчастини в 2-3 майстерні, спрощуючи їм поповнення запасів. Якщо все піде добре, то можна буде орієнтуватися на більш широке коло клієнтів.

При сучасному рівні розвитку інформаційних технологій можна дозволити виділити на рекламу свого бізнесу розумний розмір фінансових засобів, використовуючи такий спосіб інформування клієнтів, як розсилка пропозицій і акцій по смс або електронною поштою.

Система «2 Мотора» розроблена як раз для таких цілей, щоб при невеликих витратах зуміти прорекламувати свою справу так, щоб витрати на інформування клієнтів окупилися.