Вибираємо квіти дівчині.

Вибираємо квіти дівчині.

Чоловіки у всіх містах напередодні 8 березня штурмують квіткові магазини і кіоски. З полиць і вітрин змітається все, що стоїть у воді і сидить в горщиках. Але мало хто з чоловіків замислюється, а чи всі квіти, згідно етикету, можна підносити своїм коханим і дорогим жінкам. Для початку ІА AmurMedia пропонує розібратися, які квіти можна дарувати дівчатам, повідомляє ІА ЕАОMedia. Навіть якщо у квітковому магазині вже зовсім – зовсім нічого не залишилося, НІКОЛИ не купуйте пониклі квіти, що втрачають листя. Навіть якщо продавець буде вам розповідати, що він трохи постоїть у воді і оговтається”. Вже краще купите замість букета м’яку іграшку. Немає більшого знущання над квітами і здоровим глуздом, як посипати квіти блиском. Квіти відразу виглядають неприродними, до того ж при використанні дешевих матеріалів, як це часто буває, бутони пошкоджуються. І букет троянд з блискучим кантом може завять вже до вечора. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://flowercity.kh.ua/.
Сучасні технології дозволяють робити букети дуже схожими на натуральні. Але це все одно не те, нехай і коштують вони вічно, і навіть пахнуть. Не забувайте, що у переважної більшості людей штучні букети суворо асоціюються з магазином ритуальних послуг. Навіть якщо кактус “дивиться” на вас пластмасовими вставленими очима, все одно не купуйте його, якщо не впевнені, що дама серця є прихильницею кактусів. Багато жінок сприймають кактуси як щось колюче, нелюбима. Хоча у цих колючок є і прихильниці. З квіткового етикету цей колір означає зраду, ревнощі. І якщо дівчина вірить у “мова квітів”, отримавши букет з жовтих тюльпанів, вона може подумати, що ви їй змінили або хочете з нею розлучитися. Знову ж, треба знати, як ставиться до цих кольорів ваша “друга половинка”. Хто – то їх, звісно, любить, але більшість сприймають гвоздики як квіти, які кладуть біля підніжжя пам’ятника. До того ж, гострі пелюстки гвоздики можуть сприйматися людьми як ознака агресії.
Червона гвоздика історично має зловісний сенс — з нею асоціювалася кров. При виборі букета важливо врахувати, кого ви збираєтеся привітати маму, бабусю, колегу по роботі, кохану дівчину або дружину. Так, для жінки старшого покоління краще вибрати великі, солідні квіти, дуже підійде білий колір — так ви покажете свою повагу. Молодій дівчині можна подарувати більш легковажний букет з тюльпанів або навіть польових квітів. Крім того, завжди важливо враховувати особисті уподобання жінки, якщо у вас є можливість ненав’язливо їх з’ясувати. Образ деяких рослин переноситься на особистість людини, наділяючи його характерними рисами: красою, гордістю, ніжністю, вірністю, мудрістю. У кожного знака є своя квітка, щось на зразок талісмана, який оберігає його від мінливостей долі. Кольори: яскраво – червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі (фіолетовий колір — невдалий).