При виборі відпочинку, крім простих курортів і поїздок, особливою популярністю сьогодні користується сімейне подорож на автомобілі в будь-який куточок нашої країни. Якщо відстань невелика, то в подорожі рідко виникають проблеми, а от дорога за 500 км. і більше може виявитися справжнім випробуванням не тільки для автомобіля, але і для пасажирів, і для самого водія.

Літній сезон піднімає аварійність на дорогах майже на 50%. Причина цього криється саме в подорожах на автотранспорті. Існують різні люди, різні родини і різні водії. Одні прагнуть швидше опинитися на місці призначення, інші навпаки, насолоджуються самою поїздкою. Пам’ятайте, що обережність на дорозі забезпечить вам безпеку. При цьому, обережний водій, хоч і добирається до пункту призначення не пізніше, зате в цілому стані. Як навчитися економити гроші під час пересування по автомагістралях?

Головним правилом будь-якої подорожі є надійність і збереження технічного стану транспорту. Переконайтеся, що ваш автомобіль не потребує ремонту, що він здатний витримати запланований маршрут. Безпека – понад усе. Мабуть, саме перевірка технічного стану автомобіля і початкові витрати на забезпечення безпеки пасажирів, дозволить вам заощадити пристойну суму в майбутньому. Як правильно економити гроші на швидкості?

Не розганяйтеся понад 90 км. год, слідкуйте за іншими водіями, будьте уважні до знаків дорожнього руху. Не зволікайте, пам’ятайте, що рівномірна та монотонна їзда може викликати сонний стан, від чого в подальшому може статися аварія. Будьте уважні, перебуваючи за кермом автомобіля! Поступайтеся дорогу іншим автомобілістам. Пам’ятайте, що чим частіше ви будете проявляти агресивність на дорозі, тим більше інших водіїв буде заважати вам, спокійно здійснювати рух.

Не забувайте про ремені безпеки. В кожному автомобілі повинна знаходитися медична аптечка.