Мобільний зв’язок – це ще один пункт в ваших витратах, де можна заощадити значну суму грошей. Знижки, акції стільникового корпорації, абонентом якого ви є – це відмінний спосіб домогтися значної економії грошей. У даному випадку знижка на послуги відразу доступна після внесення платежу. Наприклад, компанія МТС проводила акцію 50% знижка на розмови все літо. Результативність цієї акції очевидна – хвилина розмови дешевше наполовину.

В таких країнах як США пішли ще далі: мобільні корпорації перейшли на довгострокові договори з клієнтами. Суть цих договорів полягає в тому, що абонент будь-якої мобільної корпорації США і країн Європи, де діє дана система договорів, може оплатити свої переговори на тривалий термін – 1 рік і більше.

У нас оператори мобільного зв’язку надходять набагато простіше: якщо користувач виявив бажання користуватися послугами мобільного корпорації весь наступний рік, він отримує знижку дорівнює 15-25% на вихідні дзвінки та дзвінки іншим абонентам. Крім того, при виборі оператора, послугами якого мобільного зв’язку ви будете користуватися, ви можете купити телефон в кредит або за невеликі гроші. Але і в цьому є як свої плюси, так і мінуси. Політика операторів в таких випадках ясна:

– одні з них, проводять такого роду акції для того, щоб не втратити вже наявних абонентів;

– інші ж з метою залучення нових абонентів і утримання старих.

Тим не менше, акція універсальна в тому випадку, якщо вам терміново треба купити телефон, у разі втрати, поломки, а у вас немає на це потрібних коштів. Але, знову-таки, це не говорить про те, що цей телефон буде якісним і справним. Швидше, навпаки, вам продадуть кота в мішку.

Економія грошей на телефонного зв’язку може бути різноманітною. І для того, щоб мати можливість економії, потрібно вивчати прайс всіляких послуг і нових тарифних планів оператора.