Як навчитися макіяжу

11-28-2019
Картинки по запросу Як навчитися мистецтву макіяжу!!!!


Очевидно, що основне призначення будь-якого макіяжу— зробити особа більш красивим, підкреслити достоїнства і приховати проблеми. У повсякденності жінки звикли робити легкий макіяж в нейтральних тонах, який не привертає до себе багато уваги, але все ж значно покращує зовнішній вигляд. Святковий макіяж переслідує дещо інші цілі. У даному вигляді мейкапу можна не боятися використовувати яскраві відтінки і наносити щільний шар тональної основи. Креативні образи на святах тільки вітаються. Природно, перед тим як приступити до нанесення макіяжу, треба підготувати шкіру. Для початку необхідно очистити обличчя за допомогою пінки або гелю для вмивання, а потім треба наносити праймер (основа під макіяж). Також хочемо вам порекомендувати https://pro.bhub.com.ua/hairmakeup/

Після цього можна приступати до основного етапу. Якщо ваша шкіра має вади (почервоніння, пігментні плями і т. д), нанесіть щільну тональну основу відповідного відтінку і закріпіть результат фінішної пудрою. У разі, якщо особа не потребує корекції, просто нанесіть легкий bb крем або злегка припудрить. Його можна зробити за допомогою палетки для контуринга. Зазвичай скульптурування особи роблять за цією схемою. При виборі тіней для повік кращим рішенням буде віддати свою перевагу стійким варіантів, адже вам необхідно, макіяж тримався довго. Неважливо, які тіні ви оберете — матові або з шиммером, головне — правильно підібрати відтінок, який буде підкреслювати красу очей.

Акуратно намальовані стрілки послужать відмінним доповненням до святкового макіяжу, не обов’язково робити їх ідеально графічними, можна створити приправлений ефект, злегка розтушувавши їх. Останнім етапом у макіяжі очей стане фарбування вій. Радимо використовувати водостійку чорну туш, бажано перевірену часом, адже на неякісний товар нарватися дуже легко, туш, дає грудочки, нам ні до чого. Бажано попередньо сходити на коригування та фарбування брів до майстра. Але якщо у вас від природи хороші густі брови, можна просто підкоригувати їх будинки і пофарбувати тінями, олівцем або спеціальної помадою.