Як отримати кредит в банку

6-30-2020

Не поспішайте ставити підпис на кредитному договорі вподобаного банку. Перш ніж взяти кредит, постарайтеся уважно, без тиску з боку клерків, вивчити всі особливості обраної програми. Стандартний кредит складається всього з двох частин: основна (тіло кредиту) і процентна частина. Як правило, сучасні банки люблять додавати в договір всілякі додаткові комісії і збори, про які «забувають» вказати в рекламних проспектах. Так з’являється третя, прихована частина кредиту, яку позичальникові також належить погасити. Окремі банки рекламують низьку ставку по кредиту, але щоб покрити додаткові витрати встановлюють підвищений відсоток за перший або останній місяць. Також хочемо порекомендувати сплатити кредит у відділенні Нова Пошта


Сучасні позичальники подають заявку на кредит не тільки у відділенні банку, але і на сайті вподобаного установи в режимі онлайн. Останнім часом популярність інтернет-позик стрімко зросла. В якості підтвердження запиту потенційному клієнту приходить смс або передзвонює менеджер кредитної організації. Після цього Гроші перераховуються відразу на кредитну карту або видаються у відділенні за вказаною адресою.

Калькулятор кредиту
Калькулятор кредиту-зручний інструмент для планування фінансових можливостей і розрахунку суми щомісячного платежу з урахуванням всіх додаткових комісій. Окремі калькулятори навіть пропонують послугу розрахунку ефективної ставки по кредиту (реальний відсоток, який позичальник платить за користування грошима).

Кредитний калькулятор дає приблизну, але разом з цим досить наочну оцінку майбутнього рівня витрат. Завдяки інструменту ви швидше зрозумієте, як впливають на підсумкову суму до сплати окремі методики розрахунку, процентні ставки, а також терміни кредитування.

Щоб подати заявку досить звернутися до співробітника банку за безкоштовною консультацією. Рішення приймають від декількох годин до декількох днів. Невеликі суми видаються без підтвердження доходу, застави та поручителя. Щоб оформити позику на серйозну суму, потрібно переконати банк у власній платоспроможності або надати в заставу цінне майно.

Кредит без довідок
Кредит без довідок про доходи – це одна з різновидів експрес-кредиту, для якого не потрібно залучати поручителя і підтверджувати дохід за допомогою додаткових документів. Процедура оформлення займає не більше пари годин. Пакет документів складається з паспорта і будь-якого іншого документа (клієнт вибирає зручний варіант з представленого переліку). На перший погляд все виглядає дуже привабливо. Ціна за зручність-підвищена процентна ставка. Менш значні недоліки-короткий термін погашення і обмежений сумовий ліміт.

Кредит готівкою
Кредит готівкою, мабуть, один з найпопулярніших банківських продуктів. Цільове призначення у таких позик відсутня, тому з їх допомогою можна зробити ремонт, відправитися в подорож або зробити, нарешті, довгоочікувану покупку.

Кредит готівкою має конкретні переваги:

Мінімальний пакет документів для подачі заявки.
Швидке прийняття рішення, переважно на користь позичальника.
У більшості випадків застава і поручительство не потрібні.
Доступні кілька зручних способів погашення.

Якщо реєстрація пройшла успішно, досить клікнути на пункті «Онлайн-заявка на кредит» і заповнити просту анкету. Після вибору типу кредиту і відповідей на нескладні питання ваша заявка направляється на розгляд.

Споживчий кредит
Споживчий кредит найчастіше видають покупцям популярних товарів. У цього виду позики також є свої очевидні плюси:

Практично миттєве оформлення, яке займає від 10 до 30 хвилин. Позичальники цінують можливість вирішити фінансове питання в стислі терміни.
Дійсно лояльні умови надання. Страхові договори, довідки про доходи, поручителі та заставне майно практично ніколи не потрібні.
Погашення доступне будь-яким зручним способом. Передбачена можливість розрахуватися за зобов’язаннями достроково.
Оформлення часто супроводжується додатковими бонусами. Банк пропонує клієнтам пластикові дебетові картки, можливість відкрити депозит під вигідний відсоток та інші фінансові продукти.

Іпотечні кредити відрізняються більш низькими процентними ставками. Але вимоги до потенційних позичальників пред’являються дуже високі. Підтвердження солідного доходу і значний стаж роботи потрібні в обов’язковому порядку.

В останні роки практично всі банки вимагають в якості додаткової умови застрахувати життя позичальника, майно, що знаходиться в іпотеці або обидва об’єкти відразу.