Клінінгові послуги новий, але швидко розвивається ринок побутових послуг.
Як вибрати, до кого звернутися за допомогою у вирішенні завдання очищення меблів, впорядкування квартири? На що звертати увагу, які питання ставити представникам клінінгової компанії?пропоную сайт bleck.kiev.ua

1. Важливо уточнити, як давно компанія працює на ринку, яку підготовку проходять її фахівці; дізнайтеся, якими засобами вони користуються для виведення тих чи інших плям, які технології використовують при роботі зі складними механізмами м’яких меблів і незвичайними меблевими тканинами.

2. Поставте запитання, яке обладнання використовується під час роботи; слід віддавати перевагу тим компаніям, в арсеналі яких знаходиться професійна техніка. Тільки використання потужної, якісно працюючої техніки дозволить отримати якісний результат; ви зможете бути впевнені, що в оббивці не залишилося надмірної вологості, що грязь і шкідливі мікроорганізми витягнуті з самої глибини вашого улюбленого дивана і т. п.

3. Обов’язково з’ясуйте, які гарантії дає компанія на якість виконаних робіт. Дуже важливо, щоб меблі, чистка якої виробляється, не втратила свій зовнішній вигляд, щоб не залишилося патьоків на оббивці або плям від металевих пружин механізму дивана. Така ситуація може виникнути, коли за справу беруться некваліфіковані майстра.

4. Також дізнайтеся, чи дає компанія гарантії на виведення плям. Досвідчена компанія ніколи не дасть 100%-ву гарантію на виведення всіх пятнен.

5. Необхідно дізнатися, які хімікати використовують майстри компанії у своїй роботі. Диван не повинен представляти небезпеку для людей, особливо важливо, щоб хімічні засоби, використовувані для чищення не викликали алергічних реакцій.
6. Зручно для клієнта, коли представники клінінгової компанії виїжджають на будинок у той час, який обирає замовник.

7. Весь обсяг робіт і ціна за послуги повинна обумовлюватися наперед.