Як реалізувати польоти в космос.

Як реалізувати польоти в космос.

108 хвилин подорожі в мрію про далекі зірки жителів планети Земля. Саме так розумівся цей подвиг звичайної людини, який об’єднав в себе працю, геніальні ідеї і відкриття величезної кількості фахівців з різних колективів учених і інженерів. Це зараз польоти в космос стали традицією, а в ті часи їх пов’язували з невідомістю і небезпекою. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://techno.nv.ua/innovations/maks-poljakov-predstavil-petru-poroshenko-kosmicheskij-rd-tsentr-firefly-v-dnepre-2495687.html.
Дорогу до зірок проклали Радянські космонавти, першим серед яких був Юрій Олексійович Гагарін. Це він поніс у вічність мрію Ціолковського, Коперника, Кибальчича, Галілея, Ньютона. Весела усмішка і добрі очі космонавта вселяли надію на успіх польоту, щасливе повернення на рідну землю.
Космодром Байконур гідно проводжав Гагаріна в перший політ. Зірковими хвилинами біографії Гагаріна назвуть, потім цей політ, і його закінчення в місці приземлення біля села Смєловка Саратовської області, незважаючи на складні ситуації, які виникли під час польоту.